Команди від івано-франківського промислового підприємства стала призером «MiniEuro 2014»

PDF Друк
Середа, 18 червня 2014, 15:45

В Івано-Франківську пройшов чемпіонат з міні-футболу «MiniEuro 2014» серед команд компаній з іноземними інвестиціями. У чемпіонаті взяли участь три команди від івано-франківських промислових підприємств.В Івано-Франківську пройшов чемпіонат з міні-футболу «MiniEuro 2014» серед команд компаній з іноземними інвестиціями. У чемпіонаті взяли участь три команди від івано-франківських промислових підприємств. Зокрема, це: ТОВ "ЕлектролюксУкраїна", ДП ВО "Карпати" та ТОВ "Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед".

За перемогу змагалося загалом 14 футбольних команд, які створені на підприємствах з іноземними інвестиціями західного регіону України.

Переможці відзначені нагородами:

Великий Кубок:

  • 1 місце -ПрАТ "Волиньхолдинг", м. Луцьк
  • 2 місце - ДП ВО "Карпати", м. Івано-Франківськ
  • 3 місце - ТОВ "Світоч", м. Львів

1 місце Малого Кубку – ТОВ"СЕ-Борднетце-Україна", м. Тернопіль

Кращий голкіпер – Віктор Бенес, ПрАТ "Волиньхолдинг", м. Луцьк

Кращий бомбардир - Борис Осійчук, СП ТОВ "Модерн-Експо", м. Луцьк

Такі акції сприяють покращенню іміджу та створенню позитивного соціально-економічного середовища в регіоні. Підприємства з іноземними інвестиціями є добрим прикладом для інших підприємств бо завдяки їх роботі зростає конкурентоспроможність регіону, забезпечується стале економічне зростання, збільшуються обсяги виробництва  та реалізації продукції, зростають надходження у місцеві бюджети, покращується зайнятість населення.

За додатковою інформацією звертатись у відділ промисловості  і інвестиційного супроводу за тел. 55-19-55, 55-20-28


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...