Команда Івано-Франківської області з легкої атлетики відзначилася значними досягненнями на турнірі в Києві

PDF Друк
Понеділок, 16 червня 2014, 16:12

Два червневих дні 13 та 14 на легкоатлетичних доріжках та секторах НСК “Олімпійський” у місті Києві точилася боротьба між представниками команд областей з легкої атлетики. Команда Івано-Франківської області відзначилася значними досягненнями у видах “королеви спорту” здобувши три золоті, три срібні та одну бронзову медаль. Успіх розпочав Андрій Водвуд. На його коронній дистанції зі спортивної ходьби - 10000 м, він посів другу сходинку п’єдесталу пошани. Показавши результат 44 хвилини 24секунди, Андрій твердо укріпився у складі кращих скороходів України на цій дистанції. Двома годинами пізніше у секторі для метання молоту Володимир Мисливчук, продемонструвавши 72 м 85 см виборов друге місце, а Михайло Гаврилюк посів п’яте місце з результатом 60 м.17см., з цього захоплюючого виду легкої атлетики.  Відрадно, що представники метань не обмежилися цим успіхом. Назар Шарий третійз результатом 17м. 22см., а Василь Іваночко четвертий у представницькій групі штовхальників ядра з результатом 16м. 73см . Також Ярослава Змієвська  у метанні спису серед юніорок з рез. 35 м. 98 см., здобула п’яте місце.

Програму першого дня змагань продовжили спринтери на дистанції 100 м. Вже традиційно, потужний біг демонструє Тамара Жмурко. У фіналі вона шоста – з результатом 12,27 сек. Ще одна франківчанка Жанна Ярушевська дев’ята – 12,48 cек.  Забігаючи наперед констатуємо, що наші дівчата змагалися у двох фіналах (A та Б) на дистанції 200 м. В підсумку Тамара і Жанна знову шоста та дев’ята – відповідно.

Групу чоловічого спринту представляв Івано-Франківець Назарій Цьок. У своєму першому фіналі Б Чемпіонату України він на 11 місці (100 м – 11,17 сек). Захоплюючим виявився його фінальний забіг на 200 м. Він четвертий – з результатом 22,34 сек.

Перший день дарував любителям легкої атлетики забіги на 1500 м серед юніорок та юніорів. В першому з них Наталія Солтан перемогла з результатом 4.38, 47.Серед юніорів, представників Івано-Франківської області не було. Приємно, що у скарбничку команди області Наталія здобула ще одну медаль. Вона перша на дистанції 3000 м. Результат 9.45,89 сек.

Майстрині зі спортивної ходьби завершували перший день змагань на Олімпійському. Наші дівчата перша та друга на дистанції 10000 м. Суслик Ганна продемонструвала 49.38,17 сек, а Данилюк Іванна 49.47,18 сек. Приємно, що у передрік Кубку Європи, який прийматиме наш Івано-Франківськ, Прикарпатські скороходи підкреслюють реноме одних з найсильніших в Україні.

Ще один фінал – у бігові на 800 м серед юніорів, ми розраховували на місця п’єдесталу пошани. Однак наші –  Сеник Станіслав та Грицишин Юрій, не дивлячись на високі результати у забігові, посіли четверте та шосте місця відповідно. Цей факт лиш спонукає до конструктивних висновків тренерського штабу команди Івано-Франківська щодо перемоги у наступних змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівня. У загальнокомандному заліку збірна команда Івано-Франківської області посіла 8 місце серед 27 команд з обласних центрів та міст України.

РАДА ФЛАО, щиро вітає атлетів та їхніх наставників і бажає наступних успішних стартів!

Адже за рішенням тренерської ради деякі наші спортсмени потраплять до складу юніорської збірної команди України та готуватимуться до 15-го Чемпіонату світу , що пройде в США у період з 22 по 27 липня цього року.

Також паралельно з юніорським чемпіонатом в місті Суми на батьківщині легендарного спортсмена, дворазового Олімпійського чемпіона зі спортивної ходьби Володимира Степановича Голубничого відбувся чемпіонат держави у спортивній ходьбі на 20 км., по шоссе серед чоловіків, жінок та молоді.

Івано-Франківський скороход Валерій Літанюк фінішував восьмим  серед чоловіків молодь з особистим кращим результатом 1год. 34хв., вперше виконавши норматив Кандидата у майстри спорту України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...