Mini Euro-2014 проведуть серед команд компаній з іноземними інвестиціями

PDF Друк
П'ятниця, 06 червня 2014, 15:12

14 червня 2014 року в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання відбудеться Чемпіонат з міні-футболу «MiniEuro 2014» серед команд компаній з іноземними інвестиціями. У ньому бере участь 14 команд з різних регіонів Західної України.

Мета Чемпіонату «MiniEuro» – розвиток аматорського міні-футболу на теренах Західної України.

Цього року «MiniEuro» відбудеться вже втретє. Започатковано Чемпіонат у 2012 році. Щороку захід набирає обертів – 6 команд у 2012 році, 8 команд у 2013тому та 14 команд цього року.

Оскільки, для ділових людей час – це гроші, Чемпіонат відбуватиметься тільки впродовж одного дня: змагання одночасно проходитимуть на трьох майданчиках Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

За перемогу боротимуться працівники найвідоміших виробничих підприємств з іноземними інвестиціями (із США, Швейцарії, Швеції, Німеччини, Італії та Франції) розташовані на території Західної України.

Важливою умовою є те що всі учасники команд не приймають участь у професіійних футбольних турнірах. Головний арбітр ретельно перевіряє кожного учасника через базу даних Федерації футболу України.

Чемпіонат «MiniEuro» – це не тільки спортивні змагання, а ще й яскраве шоу, адже на глядачів чекає цікавий парад команд, захоплива церемонія нагородження переможців.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...