Промо-тур "Project Rock"

PDF Друк
Середа, 26 березня 2014, 17:49

Концерт проводиться за підтримки фестивалю "Парк Рока", який брав колектив на масштабному "OPEN AIR" в 2013 році. Наступного дня репортаж показав на всю країну місцевий телеканал.

Виступ американського колективу пройшов в жовтні 2013 році і також викликало небувалий ажіотаж публіки. Міць і енергетика "Project Rock" справили таке враження на Оргкомітет фестивалю "Парк Рока", що було прийнято рішення про організацію концертів відразу в двох великих містах: Львовіі та Києві.

У рамках місії фестивалю організатори оголосили конкурс серед молодих талановитих рок-команд на право "розігріву" хедлайнерів. Очікується, що в конкурсі візьмуть участь близько 100 колективів з усієї країни.

Промо-тур "Project Rock" в січні 2014 показав величезний інтерес ЗМІ та публіки до третього масштабного туру проекту з СНД.

Під час туру в Києві в січні 2014 року, Кері Келлі і Тім Оуенс виступили з сенсаційною заявою. Тепер PROJECT ROCK - НЕ збірний проект, а самостійна група, яка пише новий альбом. Уявіть - 5 музикантів з культових американських груп утворюють власну.

Імениті джентльмени зібралися разом з метою донести до шанувальників хіти своїх корінних команд у спеціальному спільному прочитанні. Це небувала можливість почути знамениті пісні , відомі всім любителям справжнього року, в одному концерті.

"Ми вп'ятьох провели більше ста років в рок-н-ролі", - говорить барабанщик "Scorpions" Джеймс Коттак.

"Коли я почув дзвінок Кері , який запросив мене пограти разом, то відразу ж погодився ! Коли ще випаде можливість попрацювати з Тімом, Руді і Кері?" - Сказав Тедді "Зигзаг" Андреадіс, колишній клавішник "Guns'n'Roses".


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...