Концерт Могилевської в Коломиї запам'ятався обвалом стелі

PDF Друк
Неділя, 06 липня 2014, 14:21

Відома виконавиця Наталія Могилевська перебуває у всеукраїнському турі «Дякую, мамо». На концерті, який проходив у Коломиї, з артисткою трапилася неприємність. Під час її виступу в залі обвалилася частина стелі прямо на сидячих під нею глядачів.

На щастя, ніхто з слухачів не постраждав. Конструкції стелі, які складаються з пінопластових і пластикових деталей, були легкими і не завдали травм людям. Частина крісел були сильно завалені сміттям, що позбавляло можливості відвідувачів сидіти на них. Команда співачки оперативно розсадила людей на додаткові стільці. Незважаючи на подію і дискомфорт, ніхто не пішов із залу.

Свій виступ не перервали і діти, які за традицією беруть участь у концерті Наталії Могилевської. Місцеві маленькі артисти, чий вік коливався від 4 до 14 років, є учасниками міських музичних шкіл, а також художніх колективів. Вони разом із співачкою виконали кілька композицій, а також подякували всім мамам за допомогою намальованих ними плакатів.

Наталя Могилевська планувала дати виступу в 60 українських містах в рамках свого туру «Спасибі, мама», повторюючи маршрут перший гастролей «Ла-ла-ла», які пройшли в 1997 році. У липні співачка виступить в Моршині, Трускавці, Кривому Розі, Дніпродзержинську, Нікополі, Енергодарі, Бердянську та Мелітополі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...