Свобода у Франківську піариться навіть біля входу в церкву

PDF Друк
Понеділок, 27 липня 2015, 10:02

Мабуть в Івано-Франківську вже не залишилось місць, окрім лікарень, пологових будинків і цвинтанря, де б свободівці не надокучали містянам політичною макулатурою і піаром, пише видання "Vsemisto-if.info".

Цього разу вони відзначились під час недільного Богослужіння в одній із церков по вулиці Коновальця. Світлини з даного, як не крути, та все ж неадекватного процесу, опублікував журналіст Георгій Жужунадзе:

"У неділю мав нагоду спостерігати надзвичайно цікаву, як на мене, картину. На вулиці Евгена Коновальця, біля входу в церкву, в якій тим часом йшла служба Божа, стояв парубок років шістадцяти і роздавав агітаційну продукцію однієї з політичних сил Івано-Франківська.

З етичних міркувань обличчя парубка я не зняв, але встиг відзняти те, що він роздавав парафіянам на вході та виході з церкви. Я не буду робити жодних висновків, залишу це для Вас друзі.

PS. єдине, що тішить, люди не брали макулатуру від тих, хто у відведений час, не зробив нічого доброго ні для міста ні для містян...", - прокоментував власну публікацію Жужунадзе.

З такими темпами, судячи з усього, найближчим часом такі ж роздачі політ-реклами свободівців, очікує на мешканців Івано-Франківська у найнесподіваніших місцях, цілком можливо, що і поблизу цвинтаря в Чукалівці, яким, до слова, теж керує представник сумнозвісного ВО...


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...