Ольга Богомолець зустрілася з головою Івано-Франківської ОДА

PDF Друк
Четвер, 28 травня 2015, 19:01

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з радником Президента України, народним депутатом Ольгою Богомолець, яка з робочим візитом перебуває на Івано-Франківщині. Під час зустрічі обговорили питання медичного та соціального забезпечення сімей загиблих та поранених військовослужбовців під час проведення Антитерористичної операції.

«Моє завдання зрозуміти проблеми родин загиблих Героїв у вашій області. Десь є проблеми з пільговим проїздом у транспорті, хтось не отримав передбачену державою допомогу, а я зі своєї сторони намагатимуся вплинути на вирішення таких питань. – пояснила Ольга Богомолець. – Наразі не всі люди розуміють  глибину проблеми. Тому нам потрібно більше працювати в інформаційній сфері, роз'яснювати ситуацію. Ми повинні систематично в друкованій пресі публікувати матеріали, на телебаченні транслювати телепередачі про загиблих і живих Героїв, показати всю велич їхнього подвигу».

Голова облдержадміністрації, у свою чергу, підтримав пропозиції народного депутата України та запевнив у готовності консолідувати зусилля для допомоги усім постраждалим від проведення Антитерористичної операції.

«Сім’ї наших захисників як ніхто інший заслуговують на достойне життя і особливу опіку від влади, яку ми намагаємося забезпечити. Моя позиція категорична – якщо у нас немає можливості одномоментно вирішити проблему, то ми повинні пояснити ситуацію, показати варіанти її розв'язання. Ніхто не повинен залишитися без нашої опіки. У нас є свої системні напрацювання, зараз маємо можливість ознайомитися з Вашими думками та проектами. Усі заходи, які спрямовані на вияв пошани і подяки полеглим Героям, ми підтримуємо і впроваджуватимемо в Івано-Франківській області», – зазначив Олег Гончарук.

На завершення зустрічі Ольга Богомолець передала очільнику Прикарпаття макет книги для демобілізованих бійців, котрі з тих чи інших причин не відвідуватимуть психологів, і яка допоможе їм перебороти важкий психологічний стан після повернення зі сходу України, а також іншу інформаційну продукцію.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...