Олег Ляшко в Івано-Франківську заспівав "Путін - ху*ло"

PDF Друк
Неділя, 18 травня 2014, 08:19

Івано-Франківськ відвідав кандидат в Президенти Олег Ляшко. На зустрічі з громадою міста він заявив про те, що в першу чергу країні потрібні чесні правоохоронці, оскільки практика показала, що їх нині в країні просто немає.

«Нам потрібні чисті прозорі правоохоронці. Час революції показав, що в нас їх немає. Немає тих, хто б захищав державу і народ. Нам необхідно захистити територіальну цілісність держави. Треба воювати нам за кожен метр української землі», — сказав Олег Ляшко.

Нагадаємо, тема правоохоронців для прикарпатців болісна. В області кілька місяців поспіль не могли призначити головного міліціонера краю. Зрештою, посаду отримав Сергій Піддубний. Проте він не може офіційно приступити до виконання обов’язків, оскільки громада міста виступає проти такого призначення.

Кандидат на посаду президента України, одягнений у вишиванку, закликав боротися з ворогами та диверсантами і берегти територіальну цілісність України.

Політик під час своєї промови підкреслював важливість майбутніх виборів та закликав громадян прийти на виборчі дільниці та виконати свій обов'язок.

Він постійно жартував та навіть заспівав пісню “Путін – ху*ло”.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...