Сьогодні у Івано-Франківськ завітала Тимошенко

PDF Друк
Четвер, 01 травня 2014, 18:24

Сьогодні Прикарпаття відвідала Юлія Тимошенко в рамках передвиборчої зустрічі з представниками громадськості та  інтелігенції. Сама зустріч проходила досить урочисто, без очікуваних акцій протестів, чи мітингувань.Відбулась зустріч Юлії Тимошенко з представниками громадськості та інтелігенції.

Сьогодні Прикарпаття відвідала Юлія Тимошенко в рамках передвиборчої зустрічі з представниками громадськості та  інтелігенції. Сама зустріч проходила досить урочисто, без очікуваних акцій протестів, чи мітингувань.

Головування заходом здійснював Шлемко Дмитро Васильович, який займав місце в президії поряд з Юлією Тимошенко. До участі в зустрічі було запрошено представників інтелігенції зі Східних областей України та зокрема з Донецька і Маріуполя. В процесі обговорення було розкрито теми Україно-Російського конфлікту, єдності держави та збереження територіальної цілісності України.

Представники та гості зі Східної України намагалися донести громаді Прикарпаття інформацію про те,  що на іншій території України  також є «нормальні люди», які прагнуть миру, єдності і нетерпимо відносяться до агресивних, і відверто фашистських дій з боку Путіна та імперіалістичної Росії.

Окресливши загальну ситуацію в країні, Юлія Тимошенко  згадала тих, хто віддав своє життя за Україну, під час зимового кровопролиття: «Я хочу подякувати всім, хто співчував революції і хто її зробив. Ми в особливому боргу перед небесною сотнею і тими людьми, які безвісті зник. Сьогодні на має переконання вони є жертвами, які загинули під час нашої визвольної боротьби. І моїм першим указом, який я підпишу у разі перемоги на президентських виборах – присвоєння звання справжніх героїв України Небесній сотні і тим, хто загинув, але імена їх не встановлені. Після перемоги всі ці герої повинні отримати нові нагороди, я прости питаю себе чому досі нашим героям вручають зірки? Нам потрібно зірки замінити на тризуби і почати новий відлік справжніх героїв України, а не тих, хто за 5 мільйонів доларів купувати собі це звання», - сказала Юлія Тимошенко.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...