Що кажуть боксери про бійку Ляшка у Верховній Раді

PDF Друк
Вівторок, 10 березня 2015, 11:54

На початку тижня Олег Ляшко та Сергій Мельничук влаштували грандіозну бійку в кулуарах Верховної Ради. У ході якої понищили устаткування для медійників. Завдані збитки оцінюють в 40 тис. грн. Тим часом, професіонали-боксери кажуть, – це ніщо інше як привернення уваги та створення ажіотажу.

«Це однозначно піар. Ляшко дуже любить притискати до себе людей, щоб вони його не дай Бог не вдарили і робити багато шуму», – каже тренер з кікбоксингу Роман Кардаш, повідомляє Vsemisto-if.info.

Зазначимо, колишній командир «Айдару» Сергій Мельничук у парламент потрапив за списком «радикалів», втім, у вівторок, 3 березня, він вирішив перейти до групи «Воля народу», яку очолює депутат волинянин Ігор Єремєєв. Відтак, Ляшко назвав Мельничука «тушкою».

Політологи таку поведінку українських парламентарів називають звичною. Додають, на загострення тепер декому впливає атмосфера війни і підвищена конфліктність у суспільстві загалом.

«Це прояв нинішнього складного часу: історичного, політичного часу, але ми маємо все ж таки вимагати від депутатів бути більш культурними і чемними все ж таки – це ганьбить країну, тому треба позбуватися цих дурних звичок», – зазначає політолог Володимир Фесенко.

(c) ZIK


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...