Чиновники Косівської РДА спланували молодіжну політику на наступні 5 років

PDF Друк
П'ятниця, 30 січня 2015, 12:27

дічина і хлопець в костюмахНа базі Косівської РДА відбулася підсумкова нарада та семінар-практикум «Молодіжна політика на Прикарпатті: основні пріоритети діяльності».

Її проведено відповідно до  обласної комплексної Програми «Молодь Прикарпаття», та з метою підбиття підсумків діяльності у сфері реалізації державної молодіжної політики,

На відкритті обласного семінару-практикуму з привітаннями до учасників звернувся начальник управління молоді і спорту Івано-Франківської ОДА Ростислав Микитюк. Він проаналізував  основні пріоритети діяльності молодіжної політики на Прикарпатті, концепцію державної соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки. Також у ході семінару обговорили питання співпраці з молодіжними громадськими організаціями Прикарпаття.

Під час двох денного  семінару обговорили  організацію та порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених молодіжними громадськими організаціями. Окреслили план роботи і методи проведення заходів, спрямованих на патріотичне виховання, сприяння зайнятості і працевлаштування молоді, профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі, впровадження інноваційних форм та методів діяльності молодіжних структур Прикарпаття.

Почесними грамотами управління молоді і спорту ОДА  нагородженні учасники Всеукраїнських та обласних програм, конкурсів, фестивалів та чемпіонатів Коломийського  ( І місце ), Тисменицького  ( ІІ місце) та Галицького (ІІІ місце)  районів.

Учасники семінару-практикуму взяли участь у молодіжному інтелектуальному турнірі «Що? Де? Коли?» та круглому столі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...