Франківські депутати - найактивніші в Україні

PDF Друк
Вівторок, 11 листопада 2014, 22:24

ратуша франківськаВже другий рік поспіль Івано-Франківська міська рада посіла перше місце у рейтингу публічності органів місцевого самоврядування згідно з дослідженнями Громадянської мережі ОПОРА.

За рівнем публічності Івано-Франківський міський голова В.Анушкевичус, виконавчі органи Івано-Франківської міської ради посіли перше місце у всеукраїнському рейтингу публічності

Зросли показники публічності депутатів міської ради, депутатського корпусу, Івано-Франківська міська рада розділила перше місце в рейтингу з депутатами Вінницької міськради.

Відзначено позитивні практики в діяльності міської ради, виконавчого комітету, міського голови. Зокрема, забезпечення вільного і зручного доступу до нормативних актів органу місцевого самоврядування через електронну базу нормативних актів. Окремо оприлюднюються розпорядження міського голови про кадрові призначення.

Також відзначено, що громадяни мають вільний доступ до всіх приміщень міської ради, можуть вільно відвідувати сесії міської ради, засідання виконавчого комітету та депутатських комісій. Активно висвітлюється діяльність міського голови, виконавчих органів та депутатського корпусу на сайтах виконавчого комітету та міської ради. Користувачі офіційного веб-сайту мали змогу оцінити зручність користування інтернет-приймальнею.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...