Хто може стати депутатом від Коломийщини

PDF Друк
Вівторок, 23 вересня 2014, 09:53

виборча дільницяХто у цей раз буде балотуватися у парламент. Хвилювання Коломийського округу

Вже зовсім скоро вулицями пересуватимуться потоки людей, які прагнуть проголосувати за обраного кандидата. Адже найближчим часом пройдуть вибори. Цікаво, що тільки три кандидати офіційно зареєстровані, але всі вважають, що насправді їх рамного більше. Дуже цікаво все ж подивитися на ці обличчя, повідомляє Vsemisto.info.

Олесь Доній один з кандидатів, діючий депутат Верховної Ради, дуже активно зазиває людей голосувати за його кандидатуру. Підтримка батальону «Айдар» стало провідним мотивом кампанії. Він підтримує людей, які воюють в Луганську і його округах.

Юрій Овчаренко один час був главою округу Коломиї, а тепер став кандидатом від блоку Петра Порошенка. Основним напрямком його кампанії та реклами є спорт. Варто відзначити, що коли він вів передвиборчу кампанію президента, то мав непоганий показник.

Петро Книшук, кандидат від «Батьківщини» з Івано-Франківська. За родом діяльності - підприємець. Про нього відомо не так вже й багато, тільки що у нього є підприємство «Прут-генетик».

Юрик Тимошенко від «Народного фронту» теж висувається в кандидати. Це людина, яка була добровольцем на Майдані і одним з перших в АТО. Він приймав участь в боях під Слов'янськом і став учасником фільма про зону АТО


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...