Як депутати відзначали день незалежності

PDF Друк
Середа, 27 серпня 2014, 20:49

24 серпня з усієї країні відзначали день незалежності України. В таке не простий час люди вийшли на вулицю підтримаємо свою країну і відчути себе дійсно єдиної України.  Як депутати відзначали день незалежності24 серпня з усієї країні відзначали день незалежності України. В такий не простий час люди вийшли на вулицю підтримаємо свою країну і відчути себе дійсно єдиної України. За результатом опитування, проведеному серед українців, дев'яносто відсотків вважає Україну єдиною. Як би важко не було зараз - потім буде краще. Це був незвичайний разднік для всіх жителів країни. Він був наповнений і радістю і смутком. Ми одночасно пишалися за своїх героїв і сумували за загиблими за честь країни, повідомляє Vsemisto-if.info.

Український народний депутат Юрій Дерев'яненко зазначив це велике свято на своїй батьківщині - в Надвірній, яке знаходиться в Івано-Франківській області. Там, разом з городянами, він відслужить святкову літургію, з якою розпочався захід. Після неї панахидою та возлаганіем квітів все показали повагу в знедоленою героям, які віддали своє життя за свободу і щасливе майбутнє України.

23 річниця незавісімності велика дата, адже тепер ми стали ще старше, ще досвідченіші. Звичайно, ми молода країна, але в нас багато сили і волі до свободи.

Після літургії і панахиди вся процесія рушила до головної площі міста. Там, поруч з пямятніков Шевченко, відбувся празник. На сцені виступили депутати, представники органів управління. Погана погода не завадила людям стояти на площаті і віддати данину поваги людям, віддано захищали свій народ. Літні ветерани не сходячи з місця простояли службу, пройшли парад і уважно слухали слова, вимовлені в мікрофони. Слова депутата: "Пишаюся тим, що я українець" викликали схвалення і розуміння з боку всіх, що стояли на головній площі міста.

Цей день не можна назвати дуже радісним цього року. Але всі, в тому числі депутат Юрій Дерев'янко, вважають що українці сильний народ і витримає любий випробування, якими б складними вони не були.

Він вважає, що Українці міцні в надії і досить сильні, що б витримати нанесений удар і вистояти до кінця.Адже ми не самотні, ми усі разом, і у цьому наша сила. Єдність і підтримка допоможуть нам.

Так, нам випало жити в непростий час. Час змін. Зараз більшості Українців жити не просто, і стало ще складніше. Можливо, деякий час так і буде. Можливо, буде ще гірше. Але тільки пройшовши через пекучий і нестерпний вогонь  метал переплавляється в закінчений предмет. Так і наша держава пройде крізь ці жахи і вийде нової сильною і красивою країною. Зараз їй потрібна тільки наша підтримка.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...