Черговий чиновник понесе відповідальність за "рекордний" злочин

PDF Друк
Субота, 12 липня 2014, 09:21

За одержання рекордного хабара 2012 року – майже 7 мільйонів гривень - Апеляційний суд Миколаївської області засудив вже колишнього голову однієї з районних державних адміністрацій в Херсонській області та його сина співробітника СБУ до тривалих термінів ув’язнення.  Черговий чиновник понесе відповідальність за "рекордний" злочинЗа одержання рекордного хабара 2012 року – майже 7 мільйонів гривень - Апеляційний суд Миколаївської області засудив вже колишнього голову однієї з районних державних адміністрацій в Херсонській області та його сина співробітника СБУ до тривалих термінів ув’язнення. Про це повідомив заступник начальника ГУБОЗ МВС України Ігор Купранець.

Нагадаємо, що викрили «нечистих на руку» посадовців співробітники ГУБОЗ МВС спільно із представниками Генеральної прокуратури України у липні 2012 року.

-     Такий гонорар голова РДА вимагав за прийняття рішення про передачу 12 громадянам України у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Херсонської області загальною площею більше 23 га, - сказав Ігор Купранець.

Аби не бути викритим правоохоронцями, посадовець до злочинної діяльності залучив свого сина, який володів знаннями ведення оперативної роботи, адже був діючим працівником СБУ.

Разом з тим, після передачі грошових коштів родичі були одразу затримані, а за фактом одержання хабара Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу.

У листопаді 2013 року рішенням суду першої інстанції голову РДА засуджено до 11 років позбавлення волі із забороною на 3 роки займати певні посади та повною конфіскацією майна, а його сина – до 9 років із конфіскацією половини його особистого майна.

-     У результаті апеляційного перегляду справи вину чоловіків повністю підтверджено, а рішення першої інстанції залишили без змін. - підкреслив заступник начальник ГУБОЗ Ігор Купранець.

З липня 2012 року хабарники знаходилися під вартою, тож цей період їм зарахується в строк.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...