"Не кажіть, що я все п'яний приходжу", - заявив у Франківську депутат Скрипничук

PDF Друк
Четвер, 15 грудня 2016, 11:00

Народний депутат “Свободи” пан Скрипничук Василь прославився скандальною поведінкою на весь Івано-Франківськ. Сьогодні народний депутат не сприйняв того факту, що під час розгляду одного з повсякденних питань, а саме - про звіт голови Обласної Адміністрації, не було самого голови ОДА.

Даний звіт представив його заступник Я. Паранюк. Нардеп був обурений такою неповагою, він підвівся та почав закидати заяви про те, що він є членом комісії і має право бачити головуючого Адміністрації Гончарука Олега Романовича, який мав сам звітувати громаді.

Якщо Голова не з’явиться, депутат пригрозив, що покине засідання. Скрипничук вів себе дивно та бунтував: “Я дуже хочу почути, щоб “воно” сам виступив. Написано у порядку денному про те, що звіт буде від конкретної особи, то де вона, скажіть мені?”

Заступник заявив, що за необхідності Гончарук буде присутній, проте не сьогодні. Цими словами він спровокував “свободівця”, який виконав обіцянку та покинув залу засідань. Але перед тим висловив наступне:

“І не кажіть, що я оце все п’яний приходжу, бо це зовсім не так, а я такі розмови знаю“. Керівник фракції “Солідарність” О. Дзеса звернувся до пана Скрипника з проханням таких нісенітниць не говорити.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #2 Василь 15.12.2016 22:14
Молодець пан Скрипничук! А чим таким зайнятий наш губернатор, що сам не може прозвітуватись перед громадою. При цьому доручає це зробити Паранюку, який і за себе не вміє два слова сказати... от дожились до влади!
Цитувати
 
 
0 #1 Василь 15.12.2016 22:08
є
Цитувати