Президент сьогодні завітає до Івано-Франківська

PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 11:25

Вчора Прем’єр-міністр відвідав Чернівці, сьогодні Президент відвідає Івано-Франківськ. Чи то на порозі свят, чи то дійсно вище керівництво країни зацікавилось життям жителів заходу. Але франківчани сьогодні з радістю зустрічатимуть пана Президента близько 15:00.

Про запланований візит повідомив прес-центр Івано-Франківської ОДА. Є інформація про те, що в першу чергу Гарант перевірятиме ремонт доріг в районі села Марківці, йому допоможуть нардепи з Прикарпаття. Що очікує там побачити Президент наразі невідомо, але сьогодні франківчани дізнаються про стан своїх доріг. Усі подробиці того, як Петро Порошенко відвідає Франківськ ви дізнаєтесь згодом.

Нагадаем, що минув рік після останнього приїзду Президента до Івано-Франківська. Того разу пан Порошенко закладав капсулу для будівництва стадіону. Ця ініціатива була потрібна для того, щоб діти мали де проводити тренування. Пролунала обіцянка, що майданчик буде готовий вже до травня 2016 року завдяки программі “Хет-Трік”. УЄФА планували виділити на це чималі кошти, 8 млн. Гривень.

Тоді пан Порошенко дуже радів тому, що зовсім скоро у дітей буде новий стадіон, проте зарано він зрадів. Стадіон не збудували і по сьогодні. Цікаво, чи згадає про це Президент?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...