Савченко заявила, що могла втекти з полону

PDF Друк
Вівторок, 14 червня 2016, 11:49

Надія Савченко, Народний депутат України, нещодавно зізналась про те, що в неї було безліч можливостей втекти із полону.

Так, українська льотчиця повідомила про те, що шанс вирватись із полону бойовиків в неї був, і не один, та вона ним не скористалась через те, що не хотіла покидати своїх побратимів. З її слів, у сусідніх камерах сиділи хлопці, вивести яких не було можливості, а піти, залишивши їх, вона просто не могла. Крім того Надія Савченко повідомила, що втекти було досить легко, та для цього потрібно було вбити як мінімум трьох бойовиків. Народний депутат України розповіла про план, котрий заключався в тому, що за допомогою шнурків із берців вона могла задушити автоматника, а двох інших бойовиків, котрі її охороняли, застрелити із автомата. Вона зазначила, що піти, аби нікого не вбити, вона не змогла б, тому що з полону можна піти тільки так, і ніяк по іншому, пише сайт ВсеМісто.

До того ж раніше нардеп виступала за те, аби надати амністію всім бойовикам ЛНР та ДНР, по закінченню війни на Донбасі. Разом із Президентом України вона обговорила питання про можливість вести переговори із ватажками терористичних угрупувань. Та за дивним збігом обставин саме на цьому вже понад два роки наполягає і Кремль, адже завдяки цьому його маріонетки легітимізуються, і Києву прийдеться самому розбиратись із наслідками окупації.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...