Ліквідація підприємства затягнулася на кілька років

PDF Друк
Понеділок, 01 лютого 2016, 14:12

Одне із підприємств на Івано-Франківську ніяк не ліквідують, то через відкрите судове слухання, то через заборгованість.

міська рада

Впродовж кількох років, ніхто із місцевої ради і не пригадував про комунальне підприємство  «Торговий дім (об’єднання) Галичина», але тепер місцева влада вирішила таки вирішити це питання.

Але не все так просто, адже комунальне підприємство, ще у 2006 році у підприємства почалась криза, і вони ніяк не могли розрахуватися з боргами, які підприємство мало. Тоді ж облрада вирішила взяти під власний контроль підприємство.

У 2007 році,  за всіма документами вже комунальне підприємство, мало чималу заборгованість – 920 млн грн: у 2003 підприємство отримало позику до 1,5 млн гривень. Ці гроші було виділено задля закупівлі зерна та цукру. І як зазначали тоді експерти, та працівники установи, протягом трьох місяців ця позика мала бути повністю погашеною. Але ці кошти не повернулися в казну і до сьогодні.

У 2007 році під час засідання бюджетної комісії облради було запрошено і керівника структури, який обіцяв повернути гроші в бюджет. І це також не сталося. Під час однієї з сесій була спроба заслухати повторно Ігоря Петріва, але й цьому не судилося здійснитися – він захворів.

Таким чином це питання стало досить болюче для ОДА та Івано-Франківської міської ради. Саме тому, сьогодні, 1 лютого, під час засідання комісії облради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу було вирішено про те, що підприємство потрібно ліквідувати. Але це не можна зробити доки борги не будуть погашені.

Наразі приміщення здається в оренду, а техніка, яка була там реалізована за допомогою аукціонів. Таким чином борг залишилося виплатити лише за комунальні послуги, а це 243 тисячі. Звідки їх взяти думатимуть на настурній сесії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...