У Франківську не люблять переселенців

PDF Друк
П'ятниця, 29 січня 2016, 09:57

Проводяться різноманітні тренінги та акції, аби показати, хто в місті господар. Чому мешканці Франківщини так люто відносяться до переселенців?

фото франківська

День соборності України франківці відзначали геть не за традиціями. Адже невідома група людей, переодягнувшись в темне вбрання та маски, крокувала містом з димовими шашками, галасуючи, що вони в місті господарі. А бійки, сварки – це звична справа, франківської молоді, якщо потрібно показати іноземним студентам, що вони не вдома.

Як зазначає громадський діяч Ярослав Мінкін всі ці проблеми беруть початок у створенні тих організацій, які виступають проти інтеграції. Саме такими жорстокими методами вони заявлять про своє незадоволення.

Крім того, у місті проводяться різноманітні зустрічі, тренінги, на яких місцевих навчають, як боротися із приїжджими. Подібний тренінг відбувся 26 січня.

«Більше ніж три тисячі студентів приїхало до нашої держави, аби отримати освіту. Всі вони уродженці Азії та Африки. До сьогодні вони платили чималі кошти, аби отримати вищу освіту в навчальних закладах Донецька, Сімферополя. Але, зважаючи на політичні ситуацію в країні, вони були вимушені переїхати до Франківська» - говорить Ярослав.

За його словами, у місті діють організації, які мають кошти на анти інтеграцію нашої України. Саме вони інтенсивно розвіюють чутки про доброзичливість і порядність українців.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...