Як майбутня політична влада Івано-Франківщини боротиметься із корупцією?

PDF Друк
Середа, 21 жовтня 2015, 10:55

Сьогодні в одному із готелів міста Івано-Франківська відбувається прес-конференція на тему “Які партії Івано-Франківщини робитимуть ради прозорішими і які відмовилися це зробити?”.

В рамках даного заходу  відбулась презентація результатів дослідження всеукраїнської громадської компанії “Прозорі ради” по Івано-Франківській області.

Дане дослідження показало бажання та можливості співпраці політичних партій Прикарпаття в рамках боротьби з корупцією в області.

Політичним партіям та їх керівникам були запропоновані документи меморандумів, щодо власне боротьби із цією проблемою, в яку, при чому погрузло все наше суспільство. Поки що ініціативу підтримали та закріпили своє бажання співпраці відповідними підписами, 10 політичних партій області, які беруть участь у виборчих перегонах-2015.

Даний підхід набагато ефективніший, ніж той, який зазвичай використовує український народ, щоб чогось добитись від влади. До таких неефективних належать марші, страйки, революції, де звучить багато обіцянок, часто не підкріплених письмово та юридично.

В цілому в Івано-Франківщині підписано 26 меморандумів, які повинні будуть виконати їх політичні підписанти.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Василь 21.10.2015 12:42
Якщо дійсно нова влада себе проявить в боротьбі із корупцією-люди швидко це оцінять і вшанують її та ті поступки...
Цитувати