Безграмотні політики: ТОП-7 ляпів українських політиків (ВІДЕО)

PDF Друк
Середа, 09 вересня 2015, 13:28

У міжнародний День грамотності сайт Vsemisto-if.info зібрав найсмішніші промови та обмовки українських політиків, які іноді не можуть скласти два слова разом.

Дивіться і запам'ятовуйте, як не треба говорити. Ці "перли" неможливо слухати без сміху.

Кішачі магазини

Екс-міністр соціальної політики, нардеп від "Опозиційного блоку" запам’яталася своєю недолугою реплікою про "кішачі магазини".

Ляшко говорить по-азірівськи

У квітні 2013-го лідер Радикальної партії не стримався і вирішив звернутися за Азарова його ж мовою. Вийшло доволі кумедно.

Увікніть Україну

Екс-президент-утікач Віктор Янукович, не знаючи української мови, був змушений нею розмовляти. Тому, зачитуючи промови, він вигадував нечувані наголоси в українських словах або ж узагалі говорив немислимі речі.

У мене є два заступника...

Мер Києва, екс-нардеп Віталій Кличко, який завжди активно виступав на захист рідної української мови, сам нею не дуже вправно послуговувався. Іноді складалося враження, що він не розуміє слів, які вимовляє.

Турчинов vs Кличко

Екс-спікер парламенту, секретар РНБО Олександр Турчинов одного разу різко натякнув Кличку на те, що він не може зрозуміти з першого разу.

Львів'яни — дурні

Нещодавно оскандалився міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, назвавши львів'ян дурними. А почалося все з того, що львів'янин подав на главу МВС до суду за те, що той погано говорить державною мовою. Але, як бачимо, міністру це не дуже виходить, тож він вирішив висловити обурення своєю ламаною українською.

Цинічні бандери

Президент України Петро Порошенко під час емоційного виступу обмовився і сказав замість цинічні бандити — цинічні бандери.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...