Політика
Івано-Франківськ найпублічніше місто PDF Друк
П'ятниця, 30 грудня 2016, 16:12

В 2016 році Івано-Франківськ визнали містом, яке найбільш відкрите в плані політики. Тут найбільш прозоро можна побачити всі дії, всі прийняті рішення. Влада Івано-франківська намагається якомога більше часу приділяти тому, щоб все було доступно та відкрито. Тут нічого не приховують. Серед всіх міст України відкритість франківської влади сягнула 86%. Це дуже високий показник, що не може не радувати жителів міста. Особливо громадські активісти, яким цікаве управління містом радіють, що батьківщина прозора.

 
"Не кажіть, що я все п'яний приходжу", - заявив у Франківську депутат Скрипничук PDF Друк
Четвер, 15 грудня 2016, 11:00

Народний депутат “Свободи” пан Скрипничук Василь прославився скандальною поведінкою на весь Івано-Франківськ. Сьогодні народний депутат не сприйняв того факту, що під час розгляду одного з повсякденних питань, а саме - про звіт голови Обласної Адміністрації, не було самого голови ОДА.

Даний звіт представив його заступник Я. Паранюк. Нардеп був обурений такою неповагою, він підвівся та почав закидати заяви про те, що він є членом комісії і має право бачити головуючого Адміністрації Гончарука Олега Романовича, який мав сам звітувати громаді.

 
Президент сьогодні завітає до Івано-Франківська PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 11:25

Вчора Прем’єр-міністр відвідав Чернівці, сьогодні Президент відвідає Івано-Франківськ. Чи то на порозі свят, чи то дійсно вище керівництво країни зацікавилось життям жителів заходу. Але франківчани сьогодні з радістю зустрічатимуть пана Президента близько 15:00.

Про запланований візит повідомив прес-центр Івано-Франківської ОДА. Є інформація про те, що в першу чергу Гарант перевірятиме ремонт доріг в районі села Марківці, йому допоможуть нардепи з Прикарпаття. Що очікує там побачити Президент наразі невідомо, але сьогодні франківчани дізнаються про стан своїх доріг. Усі подробиці того, як Петро Порошенко відвідає Франківськ ви дізнаєтесь згодом.

Нагадаем, що минув рік після останнього приїзду Президента до Івано-Франківська. Того разу пан Порошенко закладав капсулу для будівництва стадіону. Ця ініціатива була потрібна для того, щоб діти мали де проводити тренування. Пролунала обіцянка, що майданчик буде готовий вже до травня 2016 року завдяки программі “Хет-Трік”. УЄФА планували виділити на це чималі кошти, 8 млн. Гривень.

Тоді пан Порошенко дуже радів тому, що зовсім скоро у дітей буде новий стадіон, проте зарано він зрадів. Стадіон не збудували і по сьогодні. Цікаво, чи згадає про це Президент?

 
Савченко заявила, що могла втекти з полону PDF Друк
Вівторок, 14 червня 2016, 11:49

Надія Савченко, Народний депутат України, нещодавно зізналась про те, що в неї було безліч можливостей втекти із полону.

Так, українська льотчиця повідомила про те, що шанс вирватись із полону бойовиків в неї був, і не один, та вона ним не скористалась через те, що не хотіла покидати своїх побратимів. З її слів, у сусідніх камерах сиділи хлопці, вивести яких не було можливості, а піти, залишивши їх, вона просто не могла. Крім того Надія Савченко повідомила, що втекти було досить легко, та для цього потрібно було вбити як мінімум трьох бойовиків. Народний депутат України розповіла про план, котрий заключався в тому, що за допомогою шнурків із берців вона могла задушити автоматника, а двох інших бойовиків, котрі її охороняли, застрелити із автомата. Вона зазначила, що піти, аби нікого не вбити, вона не змогла б, тому що з полону можна піти тільки так, і ніяк по іншому, пише сайт ВсеМісто.

 
Столичний тижневик визнав очільника Прикарпаття одним із найкращих PDF Друк
Понеділок, 14 березня 2016, 16:04

За підсумками минулого року столичний тижневик «Деловая столица» створив  рейтинг начальників обласних державних адміністрацій. Обирали кращих керівників за двадцятьма різними показники, на підставі даних державної статистики.

Таким чином четверте місце у п’ятірці кращих посів голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, який в загальному здобув 55,5 бала.

Прикарпаття традиційно утримує друге місце за темпами житлового будівництва – 619,4 кв. м загальної площі введеного в експлуатацію житла на 1000 жителів. За цим показником Івано-Франківська обігнала Київ і поступилася лишень Києвщині.

Також  Івано-Франківська область тепер лідирує в показниках з оплати ЖКП населенням. Відтак, станом на 1 січня 2016 року у жителів Івано-Франківщини замість боргу перед підприємствами ЖКГ є переплата.

 
Михайло Саакашвілі організовує в Івано-Франківську антикорупційний форум PDF Друк
Понеділок, 15 лютого 2016, 10:17

Про те, що в Івано-Франківську відбудеться антикорупційний форум на чолі з Михайлом Саакашвілі, на сторінках мережі Фейсбук анонсували організатори. Також було оголошено про дату 23 лютого. На подію запрошені всі бажаючі.

Валерій Пекар розповів про тур в Україні руху за очищення. Суспільний діяч розповів, що громадяни вважають корупцією однією з перешкод для розвитку держави. Вказав на те, що країні потрібні радикальні зміни існуючої системи, яку потрібно ламати і очищувати від корупції суспільство, пише ВсеМісто.

18 січня цього року  в Харкові було проведено антикорупційний форум, на якому було визначено завдання сформувати новий надійний уряд, який формуватиме свою роботу на інтересах не окремої вузької групи людей, а на інтересах простого народу, який займатиметься позитивними реформами всіх сфер життя. Учасники руху вимагають призначення нового генерального прокурора, який буде не захищати, а знищувати  корумповану систему. Змінити законодавство, яке матиме в своєму складі закони, які спрямовані на те, щоб боротися з корупцією. Злодіям не місце при владі, їхнє місце у в’язниці.  Також, вимагають створити закони, які сприятимуть розвитку бізнесу та збагаченню громадянам, які займаються чесним бізнесом.

 
Ліквідація підприємства затягнулася на кілька років PDF Друк
Понеділок, 01 лютого 2016, 14:12

Одне із підприємств на Івано-Франківську ніяк не ліквідують, то через відкрите судове слухання, то через заборгованість.

міська рада

Впродовж кількох років, ніхто із місцевої ради і не пригадував про комунальне підприємство  «Торговий дім (об’єднання) Галичина», але тепер місцева влада вирішила таки вирішити це питання.

Але не все так просто, адже комунальне підприємство, ще у 2006 році у підприємства почалась криза, і вони ніяк не могли розрахуватися з боргами, які підприємство мало. Тоді ж облрада вирішила взяти під власний контроль підприємство.

У 2007 році,  за всіма документами вже комунальне підприємство, мало чималу заборгованість – 920 млн грн: у 2003 підприємство отримало позику до 1,5 млн гривень. Ці гроші було виділено задля закупівлі зерна та цукру. І як зазначали тоді експерти, та працівники установи, протягом трьох місяців ця позика мала бути повністю погашеною. Але ці кошти не повернулися в казну і до сьогодні.

У 2007 році під час засідання бюджетної комісії облради було запрошено і керівника структури, який обіцяв повернути гроші в бюджет. І це також не сталося. Під час однієї з сесій була спроба заслухати повторно Ігоря Петріва, але й цьому не судилося здійснитися – він захворів.

Таким чином це питання стало досить болюче для ОДА та Івано-Франківської міської ради. Саме тому, сьогодні, 1 лютого, під час засідання комісії облради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу було вирішено про те, що підприємство потрібно ліквідувати. Але це не можна зробити доки борги не будуть погашені.

Наразі приміщення здається в оренду, а техніка, яка була там реалізована за допомогою аукціонів. Таким чином борг залишилося виплатити лише за комунальні послуги, а це 243 тисячі. Звідки їх взяти думатимуть на настурній сесії.

 
У Франківську не люблять переселенців PDF Друк
П'ятниця, 29 січня 2016, 09:57

Проводяться різноманітні тренінги та акції, аби показати, хто в місті господар. Чому мешканці Франківщини так люто відносяться до переселенців?

фото франківська

День соборності України франківці відзначали геть не за традиціями. Адже невідома група людей, переодягнувшись в темне вбрання та маски, крокувала містом з димовими шашками, галасуючи, що вони в місті господарі. А бійки, сварки – це звична справа, франківської молоді, якщо потрібно показати іноземним студентам, що вони не вдома.

Як зазначає громадський діяч Ярослав Мінкін всі ці проблеми беруть початок у створенні тих організацій, які виступають проти інтеграції. Саме такими жорстокими методами вони заявлять про своє незадоволення.

Крім того, у місті проводяться різноманітні зустрічі, тренінги, на яких місцевих навчають, як боротися із приїжджими. Подібний тренінг відбувся 26 січня.

«Більше ніж три тисячі студентів приїхало до нашої держави, аби отримати освіту. Всі вони уродженці Азії та Африки. До сьогодні вони платили чималі кошти, аби отримати вищу освіту в навчальних закладах Донецька, Сімферополя. Але, зважаючи на політичні ситуацію в країні, вони були вимушені переїхати до Франківська» - говорить Ярослав.

За його словами, у місті діють організації, які мають кошти на анти інтеграцію нашої України. Саме вони інтенсивно розвіюють чутки про доброзичливість і порядність українців.

 
Обережний хабарник, або як збирав хабар у полі заступник райдержадміністрації PDF Друк
Понеділок, 25 січня 2016, 10:55

Аби не впійматися чиновник призначив зустріч для передачі хабара прямо посеред поля.

хабар

28 тисяч гривень вимагав у приватного підприємця заступник райдержадміністрації Прикарпаття, натомість обіцяв йому перерахувати бюджетні кошти за виконання підрядних робіт.

Попри те, що той був дуже обережний, і призначив зустріч у полі, його все одно затримали «на гарячому», при отриманні грошової компенсації.

«На даний час встановлено, що грошові кошти, в сумі 28 тисяч гривень, вимагались у керівника одного з приватних підприємств, яке за бюджетні кошти проводило ремонти по облаштуванню доріг» - говорить начальник відділу прокуратури області Віталій Данилишин.

Наразі проводиться досудове розслідування, задля отримання додаткових даних. За вимагання хабара в особливо великому розмірі чиновнику грозить термін до 10 років позбавлення волі.

 
В облраді говорять про учасників АТО PDF Друк
П'ятниця, 22 січня 2016, 13:12

Своє перше засідання провели члени комісії з питань захисту прав учасників АТО, на якому вирішували кому надати матеріальну допомогу, кого нагородити, а кому надати кваліфіковану допомогу спеціалістів. Що ж вирішили на засіданні?

АТО

Сьогодні, 22 січня у стінах Івано-Франківської ОДА відбулось довгоочікуване пленарне засідання на якому було чимало питань, серед яких:

  • Внесення змін до обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період  з 21.11.2013 – по 21.02.2014.
  • Компенсація витрат перевезення загиблих учасників АТО.
  • Виготовлення памятних знаків та нагород для учасників АТО.
  • Покращення житлових умов сімей, котрі члени загинули під час антитерористичних операцій.

Крім вищесказаних питань, розглядалося також питання, на якому акцентували свою увагу волонтери: підтримка громадських організацій, які опікуються учасниками АТО. Також на зустрічі були присутні і психологи, які наголошували на тому, що бійцям потрібна психологічна реабілітація.

В ході засідання було вирішено прийняти проект за основу і відправити його на доопрацювання у відповідні органи.

Подібні засідання відбуватимуться двічі на місяць.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5