Обласний турнір «Що? Де? Коли?»

PDF Друк
П'ятниця, 13 березня 2015, 15:24

У приміщенні Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ відбувся І зональний етап обласного інтелектуального турніру серед молоді з гри «Що? Де? Коли?», організований управлінням молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, управлінням у справах сім'ї, молоді, фізкультури та спорту м. Калуш спільно з Івано-Франківським Клубом кмітливих.

У турнірі взяли участь представники молодіжних громадських організацій, органів молодіжного студентського самоврядування, учні та студенти закладів всіх рівнів акредитації віком до 28 років з Рожнятівського, Долинського, Рогатинського, Калуського районів та міст Калуша, Болехова, Бурштина.

Метою турніру є популяризація серед молоді різноманітних способів дозвілля з інтенсивною інтелектуальною спрямованістю, створення умов, що сприяють всебічному розвитку молоді, розширенню світогляду, ерудиції, освітнього та естетичного виховання його учасників.

Незмінним ведучим турніру був президент Івано-Франківського Клубу кмітливих Володимир Макаров, який підготував учасникам надзвичайно цікаві питання з історії, культури, літератури, фольклору, географії та ін. Загалом турнір пройшов в дружній атмосфері. Учасники намагалися максимально продемонструвати усі свої інтелектуальні вміння та навички повною мірою. В напруженій боротьбі перше місце здобула команда «Це! Там! Тоді!» з міста Бурштин, друге місце поділили між собою команда «Квест» Долинського району та команда «Феміда» Рогатинського району.

ІІ та ІІІ зональнальні етапи відбудуться цього місяця в місті Тисмениці та Коломиї. У фінал чемпіонату, який пройде в квітні в м. Івано-Франківськ, проходять дві команди із кожної зони.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...