На Прикарпатті обрали Обласну Раду старшокласників

PDF Друк
Вівторок, 10 березня 2015, 13:48

Завзяті, успішні, відповідальні старшокласники разом зі своїми наставниками днями взяли участь в обласному форумі учнівського самоврядування на тему «Учнівське самоврядування сьогодення крізь призму патріотичного виховання».

Метою заходу було створення обласної ради старшокласників, обрання її активу, обговорення Положення про обласну раду старшокласників та основних напрямків роботи на 2015 рік.

Учасників форуму привітав Віктор Кімакович, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, який нагородив  грамотами департаменту за внесок у розвиток учнівського самоврядування Івано-Франківщини у 2014-2015 навчальному році та активну участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування Юрія Трача, голову Ради сержантів Прикарпатського військово-спортивного ліцею Івано-Франківської обласної ради; Ірину Гавуку, голову Ради старшокласників м. Коломиї; Марію Романишин, голову Ради старшокласників Калуського району. А за внесок у розвиток учнівського самоврядування Івано-Франківщини у 2014-2015 навчальному році відзначили Роксолану Чоп, віце-президента Школи лідерів Долинського району.

Підтримав ініціативних учнів також заступник департаменту освіти і науки облдержадміністрації Іван Будзак, який відкрив форум побажаннями шкільним лідерам активності, успіхів та цілеспрямованості.

За підсумками голосування головою  ради старшокласників обрано Олексія Писарчука, учня Росільнянської школи І-ІІІ ст. Богородчанського району, а його заступником – Юлію Матейчук, ученицю Івано-Франківської школи І-ІІІ ст. № 22. Сподіваємося, що діяльність ради старшокласників під керівництвом новообраного керівництва буде змістовною і результативною.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...