На Прикарпатті відбудеться конкурс з українознавства

PDF Друк
Вівторок, 24 лютого 2015, 15:48

За сприяння Міністерства освіти і науки України, Науково-дослідного інституту українознавства, Міжнародної асоціації «Україна і світове українство» в Івано-Франківську пройде Міжнародний конкурс з українознавства.

Його метою є формування в учнів загальноосвітніх закладів знань про Україну та  важливість українознавства в сучасному вітчизняному, європейському і світовому гуманітарному просторі, сприяння самореалізації особистості та нації, виховання патріотизму,  поваги до держави, історії, традицій, культури українського народу, виховання нової української людини, яка пізнає, вивчає та творить себе і новий український світ.

За повідомленням департаменту освіти і науки облдержадміністрації, участь в обласному етапі VІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства братимуть 29 науково-дослідницьких учнівських робіт. Найбільша кількість з м. Калуша – 5, м. Івано-Франківська, м. Коломиї – 4, Верховинського – 3, Калуського та Тлумацького  районів - по дві роботи відповідно.

У своїх матеріалах автори демонструватимуть  самостійну пошукову діяльність з вивчення рідного краю, духовних святинь, самобутності окремих поселень області, мовних явищ, життєвого шляху і творчих надбань митців Прикарпаття.

Журі, яке очолюватиме кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ярослав Треф’як,  оцінюватиме конкурсні матеріали. Публічний захист робіт   відбудеться 27 лютого.

Переможці обласного етапу Міжнародного конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації і представлятимуть регіон на Всеукраїнському рівні у м. Києві 26-28 березня цього року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...