Використання досвіду АТО на уроках предмета «Захист Вітчизни»

PDF Друк
Понеділок, 16 лютого 2015, 10:53

13 лютого 2015 року на базі Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ступенів № 19 відбувся обласний семінар вчителів предмета «Захист Вітчизни» з теми «Використання досвіду АТО на уроках предмета «Захист Вітчизни».

У роботі семінару брали участь головний спеціаліст  управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Валько І.Б., директор школи Білоокий М.М. разом із своїм заступником Бат Г.В., учителі предмета «Захист Вітчизни», методист обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лазор І.М., голова українського об?єднання ветеранів війни і праці Сав?юк В.М., працівник обласного військового комісаріату майор Назар, один з керівників громадської організації «Народне ополчення» Хамчук С.К.

Семінар розпочав свою роботу виховним заходом з нагоди вшанування пам`яті Героїв Небесної сотні «Зима, що нас змінила…». Автори сценарію педагог-організатор Цибик А.М. та соціальний педагогог Осудар Н.І. разом з учнями 5-11 класів повернули присутніх до трагічних подій Революції гідності 2014 року. Прозвучали поетичні твори, пісні у виконанні школярів. Реальні події революції було відтворено на мультимедійному екрані. Акторська майстерність та щирість почуттів школярів  показали реальні події Майдану та громадянський обов?язок українців. Протягом заходу глядачі не приховували своїх почуттів, а з очей сивочолих чоловіків котились сльози.

Значну увагу організатори семінару, зважаючи на продовження неоголошеної терористами із самопроголошених ДНР та ЛНР при підтримці Російської Федерації війни проти українського народу, звернули на необхідність посилення національного, військово-патріотичного виховання з учнівською молоддю, пропагувати славні сторінки боротьби українського народу за свою незалежність та цілісність, частіше запрошувати бійців АТО на зустрічі із школярами. Саме учителі предмета «Захист Вітчизни» повинні бути авангардом цієї ділянки роботи у школі. Необхідно змінювати підходи до форм та методів військово-патріотичного виховання учнів.

Нікого не залишила байдужим у залі розповідь бійця АТО, з числа викладачів предмета «Захист Вітчизни», про неоднозначні події війни на сході нашої країни.

Управління освіти і науки висловлює щиру подяку А.Цибик, Г.Бат, Н.Осудар та учням школи, які брали участь у проведенні виховного заходу «Зима, що нас змінила…»за високий художній рівень його проведення, а також директору ЗШ №19 М.Білоокому за створення належних умов для роботи учасників обласного семінару.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...