Університети балтійського регіону та України: серед них і ПНУ

PDF Друк
Вівторок, 10 лютого 2015, 15:49

Нещодавно у місті Каунас (Литовська Республіка) відбулося підписання угоди про створення Консорціуму університетів балтійського регіону та України.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на заході представляли проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин та завідувач відділу з питань інтелектуальної власності Любомир Никируй .

Створений Консорціум включає п'ять університетів: Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Католицький університет імені Івана Павла ІІ у Любліні (Республіка Польща), Вища професійна школа у м. Хелм (Республіка Польща) та університет Вітаутаса Великого (Литовська Республіка). Його метою є налагодження співпраці в академічній та науковій сферах. Консорціум також відкритий для усіх навчальних закладів, які прагнуть спільно реалізовувати нові інноваційні ідеї.

У рамках проведення зустрічі всі учасники заходу обговорили питання виконання спільних проектів, реалізації грантових програм та програм обміну.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...