Дітей навчали ввічливості у формі гри

PDF Друк
П'ятниця, 06 лютого 2015, 13:26

Вчора, в рамках засідання університету етики та естетики при Міському Народному домі, в приміщенні  загально-освітньої школи №25 (м. Івано-Франківськ, вул. 24 Серпня, 13)  відбувся брейн-ринг "Закони ввічливості".

«Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого, як ввічливість» - сказав  М.Сервантес. Тож, починаючи розмову про ввічливість, ведучий запропонував слухачам  з’ясувати що означає це поняття.

На прикладі життєвих ситуацій, які були запропоновані ведучим, діти у формі гри-диспуту, обговорювали їх та робили власні висновки.Після обговорення життєвих випадків перейшли до наступного завдання: «Це можна робити у школі» та «Цього не можна робити у школі». Слухачі отримали завдання скласти, що на їх думку все-таки обов’язково потрібно робити у школі, а чого не слід робити.

Завдання-обговорення перейшло в живу дискусію. Слухачі жваво висловлювали свої думки.

Після обговорення даної теми ведучий, узагальнюючи виступи слухачів, зробив висновок, що ввічливість – це, насамперед, мистецтво людського спілкування,  вміння люб’язно ставитися до людей, які нас оточують.

Закінчилося заняття веселою грою «Я ввічливий».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...