На Івано-Франківщині обговорять проблеми вуглеводневого сектору

PDF Друк
Четвер, 15 січня 2015, 12:27

аудиторія в універіУ середу 21 січня 2014 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться круглий стіл «Вуглеводневий сектор Івано-Франківщини: проблеми та рішення», що організовується спільно з ГО «Бюро розвитку, іновацій та технологій». Круглий стіл організований з метою експретного обговорення питань, пов’язаних із проблемами та перспективами видобування вуглеводнів в Івано-Франківській області в рамках проекту «Незалежний моніторинг ресурсних та фінансових потоків від видобутку традиаційних та нетрадиційних вуглеводнів в Україні в рамках УРП», який виконується за фінансової підтримки ЄС.

Участь в круглому столі візьмуть вітчизняні вчені та експерти, а також відомий британський учений та експерт в галузі сланцевого газу професор Кевін Тейлор (Університет Манчестера). Його виступ буде присвячено досвіду Великої Британії в галузі розвідки, буріння та видобування сланцевого газу.

Інтерес для експертної громади також становитимуть доповіді вітчизняних учених щодо перспективних напрямків керованих змін в організації функціонування Івано-Франківського сектору енергетичного ринку, пропонованих регуляторних змін до порядку розроблення покладів сланцевого газу в Україні та екологічних аспектів, пов’язаних із розробкою покладів газу нетрадиційного походження.

Для участі в круглому столі запрошені представники Івано-Франківської ОДА та обласної рад, а також представники адміністрації районів області, на яких заплановані роботи в межах Олеської площі згідно з Угодою про розподіл продукції між Україною та компанією Chevron.

Загальною метою проекту є покращення управління бюджетними надходженнями від видобування вуглеводнів шляхом посилення здатностей місцевих громад у частині моніторингу надходжень та їх розподілу.

Круглий стіл відбудеться в аудиторії 0314 головного корпусу унівреситету за адресою вул.Карпатська,15, м.Івано-Франківськ.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...