Віктор Анушкевичус відвідав урочисту лінійку в одній з найбільших шкіл Івано-Франківська

PDF Друк
Понеділок, 01 вересня 2014, 10:51

Міський голова Віктор Анушкевичус 1 вересня у День знань відвідав урочисту лінійку в одній з найбільших шкіл Івано-Франківська - загальноосвітній школі-ліцеї №23.

Зокрема, міський голова відзначив, що цього року попри всі негаразди маємо і великий позитив у освіті – кількість першокласників в Івано-Франківську цього річ на 10% більша, ніж минулого року, і для усіх першачків забезпечені належні умови.

«У дуже непростий час сьогодні ми з вами зустрічаємо День знань: на сході України іде війна, дуже жорстока війна, гинуть найкращі сини і доньки нашої держави. Але це не означає, що сьогодні не має бути свята для дітей, в першу чергу для першокласників, які вперше переступають поріг школи, до якої повертатимуться не один рік. Вітаю вчителів, батьків, дітей і бажаю, насамперед, міцного здоров’я та мирного неба над головою. Усім учням бажаю досягати нових вершин та отримувати якісні знання, але найголовніше – вирости справжніми людьми, достойними поваги, справжніми українцями», - зазначив Віктор Анушкевичус вітаючи присутніх на урочистій лінійці.

Також міський голова зазначив, що через 23-ю школу пройшло дуже багато талановитих дітей, тут отримали освіту та здобули найнеобхідніші знання багато відомих та шанованих в нашому місті й за його межами людей.

Віктор Анушкевичус від імені міської влади привітав педагогічний колектив, побажавши вдячних, слухняних учнів, які дослухатимуться до слів та настанов вчителів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...