Цього року кількість першокурсників у ПНУ ім. Стефаника збільшилась

PDF Друк
Понеділок, 01 вересня 2014, 08:58

Святкування Дня знань розпочалось із Божественної літургії у Церкві Різдва Пресвятої Діви Марії (Університетської Церкви) Української Греко-Католицької Церкви, на якій були присутні ректорат та професорсько-викладацький склад Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Одразу після Літургії відбулася cвяткова молебень у внутрішньому дворі біля пам'ятника Василю Стефанику. Всі присутні молились за Україну, університет, здоров'я студентів, викладачів, за успішне навчання та благословення на звитяжну співпрацю професорсько-викладацького складу та студентства. Також присутні вшанували пам'ть колишнього студента філософського факультету Прикарпатського національного університету, Героя Небесної Сотні Романа Гурика.

Із словами привітання до першокурсників та вітаннями з нагоди початку нового навчального року звернувся ректор університету, професор Ігор Цепенда. Ігор Євгенович зазначив, що абітурієнти зробили правильний вибір, вступивши в Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, тому що стали студентами найстарішого, найбільшого і найкращого університету Прикарпаття.

Порівняно з попередніми роками, у 2014 році можна спостерігати тенденцію до збільшення кількості студентів-першокурсників. Зокрема, навчатись у Прикарпатському національному університеті виявили бажання студенти, які приїхали з Луганської, Донецької областей, а також із Криму. За словами ректора, це перші абітурієнти, які вступили до університету у складний час війни, і саме на них покладена велика відповідальність за майбутнє країни. В умовах сучасних викликів, ситуації в Україні тільки інтелект та шляхетність допоможуть долати перешкоди і вести нашу країну до висот. Ігор Євгенович зауважив, що рано чи пізно війна, яка триває - закінчиться, а еліта, яка відбудовуватиме країну формується вже зараз.

Сьогодні першокурсників благословляла на успішне навчання Берегиня Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника народна артистка України, професор Христина Павлівна Фіцалович. Ректор університету Ігор Євгенович Цепенда під оплески святкової аудиторії підписав наказ №1 про зарахування до складу студентів університету наших першокурсників та урочисто надягнув стрічки представникам від кожного інституту і факультету.

Святкування Дня знань у Прикарпатському національному університеті завершилось святковим концертом, у якому взяли участь викладачі, студенти та випускники університету.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...