У бібліотеці №11 дітей навчали правознавству

PDF Друк
Середа, 02 липня 2014, 20:05

27 червня об 12:30 в бібліотеці-філії №11 с. Угорники (вул. Просвіти, 4) для дітей молодшого шкільного віку відбулася година права, присвячена головній даті нашої держави – прийняття Конституції України. До цього свята діти намалювали державні і національні символи України. У бібліотеці №11 дітей навчали правознавству27 червня об 12:30 в бібліотеці-філії №11 с. Угорники (вул. Просвіти, 4) для дітей молодшого шкільного віку відбулася година права, присвячена головній даті нашої держави – прийняття Конституції України. До цього свята діти намалювали державні і національні символи України.

Для дітей було проведено конкурс знавців Конституції України, з питаннями що таке народ, про український рід, традиції в родині, устрій, і будову держави, головні права та обов’язки громадян.

В бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Конституція України – символ незалежної держави», де представлено літературу про історію держави, книги про звичаї нашого народу, її героїв, талановитих письменників:

-Конституція України: [прийнята на п’ятій сесії Верховної Ради України 28 червня 1996р]
-Олекса Воропай, Звичаї нашого народу
-Марія Хаткіна Це, мій сину, твоя Україна: [подорож у просторі та часі]
-Симчук Микола: Оранжевий спалах свободи
-Геннадій Бурнашов: Народний президент: [про життя і діяльність народного Президента України Віктора Ющенка, зображує характерні процеси під час Помаранчевої революції України]
-газетні публікації про героїв Небесної сотні

Відповідальна за проведення зав. філії №11 Рокетська О.С.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...