Вища освіта в Івано-Франківську

PDF Друк
Вівторок, 06 червня 2017, 14:33

Кожен, хто вивчився на молодшого спеціаліста може йти на 3 курс в університет. Так запевняє влада міста. А ось для деяких факультетів потрібно здавати додаткові фахові екзамени. Все це зроблено для того, щоб у вищий навчальний заклад поступали люди з базовими знаннями. Також екзамени складають і при вступі на магістратуру. Також для багатьох буде іспит з іноземної мови. Це потрібна річ в нашому суспільстві, тому і ввели такий екзамен.

Вже з початку липня всі абітурієнти почнуть займати черги для подачі документів, адже охочих багато, тому потрібно ще встигнути подати документи. Людей дійсно дуже багато, вісі хочуть вчитись. Також ще до вступу готуються, вчать профільні предмети, аби все здати та поступити. Навчатись сьогодні хочуть всі, проте не всім вдається закінчити ВУЗ. Потрібно налаштовуватись одразу на велику працю, щоб стати кваліфікованим спеціалістом. Також варто одразу обирати правильно свій напрям, щоб отримувати й задоволення від процесу.

Детальнішу інформацію щодо вступу на навчання у 2017 році дізнавайтеся на сайті Університету: www.iful.edu.ua. Телефони Приймальної комісії: (0342)71-56-80, (099)7557575, (068)7557575.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...