Урок пам'яті «Обирай свободу» до річниці Революції

PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 10:44

До третьої річниці початку Революції гідності, 21 листопада, у Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери пройшов урок історичної пам’яті «Обирай свободу».

Підготували захід вихованці ЦПВ ім. С. Бандери –учасники драматичного гуртка «МІФіЯ», яким керує Оксана Лабачук.

Прозвучали пісні про Україну, Героїв Небесної сотні, захисників нашої Вітчизни у виконанні гурту «Молоде покоління» (СШ №5, керівник Галина Колубаєва), вокального ансамблю «Галичани» (гімназія №2, керівник Альміра Дебрівська), вихованок мистецької студії STAR TEAM Анастасії Касарди і Юлії Радчук (керівник Ірина Батюк).

Перед присутніми, а це учні та педагоги шкіл міст, виступив поет-пісняр, автор книги «Революція гідності», волонтер Нестор Мартинець, який розповів про свою участь у двох революціях в Україні, участі в АТО, познайомив з новими книгами. Його юні супутниці-землячки прочитали вірші та виконали пісню Нестора Мартинця.

У заході взяли участь бібліотекарі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка Ірина Бурда та Марія Дем’янів, які представили чималу виставку книг Нестора Мартинця. Представники козацької старшини Володимир Карман, Микола Пашинський, Василь Гречанюк звернулися до учасників та гостей патріотичного дійства жити гідно, пам’ятаючи про ті цінності, за які віддали своє життя майданівці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...