У селі Нижнів відкрили дві дошкільні групи

PDF Друк
Вівторок, 08 листопада 2016, 20:06

У вівторок, 8 листопада, у селі Нижнів Тлумацького району відбулася довгоочікувана подія – відкриття та освячення приміщення для двох дошкільних груп Нижнівського навчально-виховного комплексу.

Привітати нижнівську громаду та перерізати символічну стрічку прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк,  голова райдержадміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, депутат обласної ради Богдан Станіславський, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник.

Потреба у дошкільному закладі у Нижневі визріла уже давно. Батьки та громадськість села неодноразово зверталися до районної влади щодо відкриття в селі дитячого садка. Тоді було вирішено відремонтувати приміщення, збудоване ще у 1994 році, яке, однак, жодного дня не функціонувало як дитячий садок. Спочатку у ньому розміщувались початкові класи Нижнівської школи, а пізніше – сільська лікарська амбулаторія та церковна резиденція.

Будівельні роботи фінансувалися з обласного, районного бюджетів, бюджету Нижнівської сільської ради та тривали з червня по жовтень цього року. Їх загальна кошторисна вартість становить 1 млн. 485 тис. грн. Із бюджету Нижнівської сільської ради на документацію та ремонті роботи виділено  близько 600 тис. грн., із районного – 133, 7 тис. грн., обласного – 150 тис. грн. За кошти районного бюджету у заклад закуплено меблі на загальну суму 122 тис. грн. Розрахований заклад на 40 місць.

Виділені на будівельні роботи кошти Ігор Пасічняк назвав найкращою інвестицією усіх гілок влади у громаду. «Це інвестиція у майбутнє, – підкреслив він. – Якщо у селі є школа і дитячий садок, то воно житиме і розвиватиметься». В дарунок від обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк передав для навчально-виховного комплексу електроплиту. Не залишилася осторонь і районна влада. Володимир Габурак та Василь Двояк вручили директорові Нижнівського навчально-виховного комплексу Марії Василишин холодильник і морозильну камеру. Від приватного сільськогосподарського підприємства «Оскар», яке орендує землі на території сільської ради, дошкільний заклад отримав пральну машину.

Сільський голова Леся Ковалюк подякувала представникам влади, благодійникам та виконавцям будівельних робіт. Після привітань та слів вдячності місцеві священики Руслан Пасічний та Богдан Білуник освятили заклад. А вслід за священиками та керівниками обласного і районного рівня до садочка зайшли маленькі нижнівчани, вихованці груп «Вербиченька» та «Калинка», які відтепер будуть гратися, вчитися, дорослішати у зручних та ошатних кімнатах.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...