Провели форум лідерів учнівського самоврядування

PDF Друк
П'ятниця, 04 листопада 2016, 13:44

У Войнилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся форум лідерів учнівського самоврядування шкіл Калуського району. Такі форуми проходять кожного року. В цьогорічному взяли участь учнівські лідери 23 шкіл району.

Розпочався форум традиційно, із виконання Гімну України. Начальник відділу освіти Калуської РДА Оксана Савчук привітала учасників форуму та подякувала педагогам - організаторам за те, що допомогли їй у минулому навчальному році реалізувати три великі учнівські проекти, а саме: «Ми тихо заходимо в казку» - передріздвяне свято для дітей початкових класів усіх шкіл району та дітей пільгових категорій; «Шкільну лігу сміху», в якій взяли участь 14 шкіл району, та «Свято випускників». Також, вона звернулася до лідерів учнівського самоврядування з проханням висловлювати свої пропозиції, подавати цікаві проекти для реалізації у майбутньому.

У своєму відеозверненні до учасників форуму звернувся голова ради старшокласників (а сьогодні уже студент І курсу Київського політехнічного університету) Назарій Матрофайло та розповів про свою роботу на посту президента лідерів, поділився враженнями від проектів, які реалізовувалися минулого року, а також побажав учасникам цьогорічного форуму плідної праці у наступному році та обрати гідного лідера.

Невеличкі презентації підготували та продемонстрували переможці минулорічної Ліги сміху Соломія Струк, учениця Добровлянського НВК І-ІІІ ступенів, і СофіяДюг, учениця 8 класу Кропивницької ЗОШ І-ІІ ступенів. Вони поділилися своїми враженнями, які виникали під час підготовки до шкільної Ліги сміху, висловили свої емоції, які отримали під час відпочинку в Косино та Очакові.

Для учнівських лідерів проводилися різні тренінги, конкурси, Виконуючи завдання, діти мали змогу проявити свої лідерські здібності. За підсумками таємного голосування головою ради старшокласників району стала Соломія Струк, учениця 10 класу Добровлянського НВК І-ІІІ ст.

А завершився форум спільним виконанням пісні, яка в майбутньому стане своєрідним гімном учнівських лідерів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...