В Городенці обговорювали результати навчального року

PDF Друк
Четвер, 19 червня 2014, 11:29

За круглим столом обговорились питання  перспектив розвитку професійно-технічної освіти області, стан фінансово-господарської діяльності, ліцензування та атестація професій, особливості співпраці з підприємствами – замовниками кадрів. В Городенці обговорювали результати навчального рокуВідповідно до спільного плану роботи департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Державного закладу «Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області»  12червня 2014р. на базі Городенківського професійного ліцею відбулась нарада директорів ПТНЗ області на тему: «Про організоване завершення  2013-2014 навчального року та головні аспекти забезпечення виконання плану державного замовлення  і працевлаштування  випускників ПТНЗ -2014року».

В роботі наради взяли участь: Дерев’янко С.М.- директор департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, голова Городенківської РДА Мельничук Василь Іванович, Будзак І.В.- заступник начальника управління освіти і науки  департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Гаврилюк І.О.- начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи управління освіти і науки, Рудик М.О.- директор Державного закладу «Навчально-методичний кабінет професійно- технічної освіти в Івано- Франківській області», а також  працівники департаменту та методичного кабінету, відповідальні за певні  напрямки роботи в системі професійно-технічної освіти.

За круглим столом обговорились питання  перспектив розвитку професійно-технічної освіти області, стан фінансово-господарської діяльності, ліцензування та атестація професій, особливості співпраці з підприємствами – замовниками кадрів.

Присутні ознайомились з матеріально-технічною базою навчального закладу, викладачем професійно - теоретичної підготовки  Онуцьким В.Д.проведено майстер – клас.

Всі присутні буди однозначні в тому , що проведення даних нарад важливі для успішного розвитку професійно – технічної освіти.

Учасники наради  відвідали Храм  Успення Пресвятої Діви Марії в м. Городенка.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...