Наш ВНЗ гостинно прийняв студентів з Європи

PDF Друк
Четвер, 19 червня 2014, 11:01

В Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася зустріч із студентами Студіуму Східної Європи Варшавського університету, які завітали до ВНЗ в рамках навчального процесу та наукового об'їзду. Наш ВНЗ гостинно прийняв студентів з ЄвропиВ Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася зустріч із студентами Студіуму Східної Європи Варшавського університету, які завітали до ВНЗ в рамках навчального процесу та наукового об'їзду. На заході були присутні студенти з різних країн: Республіки Білорусь, Республіки Польща, Російської Федерації, Таджикистан, Республіки Сербія. Очолили групу студентів директор Студіуму Східної Європи Варшавського університету, Почесний доктор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ян Маліцький, полковник Тадеуш Кшонстек, пан професор Якуб Садовський, пан Анджей Бучинський, пан Лукаш Вєремєюк, пані Людвіка Влодек, пані Александра Грижьляк. В рамках об'їзду, в Прикарпатському національному університеті студенти Студіуму Східної Європи Варшавського університету провели наукову сесію, а також зустрілись із ректоратом та студентським колективом.

З вітальним словом до іноземних та українських студентів звернулися проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, професор Василь Васильович Марчук та директор Студіуму Східної Європи Варшавського університету Ян Маліцький.

Наукові контакти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника зі Студіумом Східної Європи Варшавського університету мають свою історію і здобутки. Прикарпатський національний університет займає активну позицію в Консорціумі Варшавського університету та українських університетів, бере участь в обміні науковим досвідом з його учасниками. Міжнародна співпраця між вишами має велике значення для викладачів і студентів (літні і зимові школи, взаємні програми обміну, наукові стажування і мовні практики, участь у проектах), дозволяє використовувати досвід входження в нову європейську систему освіти. Це далеко не повний перелік того, що вдалося досягнути завдяки співпраці з Варшавським університетом.
Саме такі обопільні зустрічі доповнять реалізацію налагоджених, тривалих польсько-українських наукових контактів між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Студіумом Східної Європи Варшавського університету, сприятимуть налагодженню подальшої співпраці, розширенню особистих контанків та напрацюванню спільних перспективних проектів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...