«Так» безкоштовному харчуванню дітей

PDF Друк
Вівторок, 26 січня 2016, 10:16

Незадоволені батьки обіцяють пікетувати, якщо їх діти не будуть харчуватися безкоштовно. Чому в Івано-Франківську скасували безкоштовні обіди у школах?

діти

Вчора, 25 січня,  депутати фракції "УКраїнського об'єднання патріотів-УКРОП" виступили з офіційною вимогою переглянути рішення, щодо  безоплатного харчування для дітей, які навчаються в 1-4 класах. За їх словами це не просто абсурд, а ганебне рішення більшості депутатів, які через власну необачність, а можливо й навмисно, залишили дітей без елементарного – їжі.

Після того, як ця інформація дійшла до батьків, ті сказали, що в разі, якщо місцева влада не перегляне дане рішення, вони вийдуть на вулицю, і будуть пікетувати. На що їм перший заступник міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко сьогодні, 26 січня, під час наради повідомив, що, мовляв, це не так їх рішення, як рішення Верховної Ради. Тому він порекомендував батькам не гаяти часу і відразу відправлятися пікетувати під стіни саме Верховної Ради.

Слід зазначити, що в Івано-Франківській області навчається 11 184 школярі в 1-4 класах. Середня ціна за обід - 11 гривень.

Нагадаємо, що депутати із партій «Свобода», «Солідарність» та «Батьківщина» майже одноголосно проголосували за те, аби кошти, які потрібні на харчування дітям виділити на муніципальну дорожню компанію.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...