Троє вчителів стали переможцями обласного конкурсу

PDF Друк
Середа, 23 жовтня 2013, 13:49

Сьогодні будуть нагороджені почесними грамотами та грошовими преміями на урочистому прийомі губернатора у великому залі уряду, троє молодих вчителів з ??Івано-Франківська. Троє вчителів стали переможцями обласного конкурсу

Сьогодні будуть нагороджені почесними грамотами та грошовими преміями на урочистому прийомі губернатора у великому залі уряду, троє молодих вчителів з ??Івано-Франківська. Причиною для нагород стало підведення підсумків конкурсу молодих вчителів, що стартував у травні 2013 року, організатором якого виступало міністерство освіти і науки Івано-Франківської області.

Всього з міста Івано-Франківська було подано 12 заявок від педагогів у віці до 35 років. На суд журі ними були представлені необхідні документи та конкурсні матеріали, що демонструють їх професійні досягнення за останні роки. У числі переможців опинилися: вчитель географії зі школи № 3 - Вікторія Петрова, вчитель мови та літератури зі школи № 14 «Зелений шум» - Марина Фролова і вчитель технології зі школи № 19 - Тетяна Калмикова. Крім самих переможців на прийом запрошені начальник управління освіти адміністрації міста Івано-Франківська і директори шкіл № № 3, 14, 19.

За підсумками конкурсу з коштів обласного бюджету грошові премії отримають 40 педагогів муніципальних районів і міських округів Івано-Франківської області. Розмір грошового заохочення складе 50 тис. грн.

Конкурс проводиться з метою підтримки молодих вчителів, стимулювання їх викладацької та виховної діяльності. Журі оцінювало рівень підготовки, стаж, участь у конкурсах професійної майстерності, досягнення учнів, наявність авторських програм та методичних розробок.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...