Як знайти роботу та ефективно працевлаштуватись

PDF Друк
Четвер, 12 червня 2014, 11:54

В Навчально-науковому інституті післядипломної освіти та дистанційного навчання проводився практичний тренінг "Як знайти роботу та ефективно працевлаштуватись". В Навчально-науковому інституті післядипломної освіти та дистанційного навчання проводився практичний тренінг "Як знайти роботу та ефективно працевлаштуватись". Мета тренінгу – підвищити шанси студентів університету на працевлаштування. Основним тренером виступила Ірина Серняк – менеджер з персоналу таких відомих компаній, як "Менс" і торгова група "М-Фон" (мережа "ВухоКом"). Серед учасників тренінгу були студенти других, четвертих і п'ятих курсів університету.

Окрім інформації про ефективні методи пошуку роботи, правила складання резюме та CV, особливості підготовки та проходження співбесіди з роботодавцем, учасники тренінгу дізналися, як розпізнати недобросовісні кадрові агенції, як не стати жертвою аферистів під час пошуку роботи та які психологічні прийоми використовують менеджери з персоналу у процесі підбору персоналу.

Нагадаємо, що Навчально-науковий інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання не вперше проводить практичні тренінги та семінари й активно розвиває цей напрямок роботи. Замовити тренінг для групи слухачів чи дізнатися інформацію про наступний тренінг можна на сайті інституту або за телефонами (097) 333-12-37, (066) 246-90-45.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...