Студенти-педагоги успішно пройшли навчальну практику

PDF Друк
Середа, 11 червня 2014, 10:47

Навчальна педагогічна практика студентів першого курсу напряму підготовки "Початкова освіта" є початковим етапом у системі практичної підготовки до роботи учителя. Мета навчальної практики – підготовка студента до виконання функцій вчителя і вихователя в органічній єдності, розвиток практичних умінь та навичок, створення широких можливостей для розвитку творчих здібностей педагога. У Коломийському інституті відбувся захист навчальної педагогічної практики студентів І курсу напряму підготовки "Початкова освіта". Під час захисту були присутні члени комісії: фаховий керівник – старший викладач кафедри педагогіки та психології Гальчук О.Я., куратор групи – доцент кафедри педагогіки та психології Лаппо В.В. та керівник практики Коломийського інституту Волощук Г.М. Всі студенти успішно пройшли практику.

Під час захисту студентка Наталія Гриньків зазначила: "Під час проходження практики я зрозуміла, що учитель - це найгуманніша професія, яка є фундаментом для інших професій. Вчитель відіграє важливу роль у формуванні особистості кожного учня. Він – педагог, вихователь, психолог, музичний керівник. Тільки ця професія вирішує багато хвилюючих питань у житті дитини. Це навіть не професія, а спосіб життя, усвідомлення величезної відповідальності перед державою, суспільством та перед учнями. Адже вчитель початкових класів відіграє відповідальну роль у формуванні кожного учня".

Студентка Марта Тимофійчук із захопленням розповідала: "Завдяки цілеспрямованому спостереженню ми усвідомили, що робота вчителя – це величезна праця, мистецтво і педагогічні знання. Найбільше під час проходження практики вразили такі аспекти: використання в молодших класах новітніх технологій (мультимедійних презентацій), ефективна методика проведення уроків вчителями та велика зацікавленість дітей до пізнання чогось нового. Всі ці аспекти роблять навчання в початкових класах дуже цікавим та захоплюючим". Загалом студенти під час проходження практики навчились проводити психолого-педагогічні спостереження, збирати необхідну інформацію, аналізувати її і зіставляти реальні результати з бажаними, нормативними; ознайомились із системою організації навчально-виховної роботи у школі та її плануванням; вивчили наявні засоби навчання, особливості їх використання у навчально-виховному процесі, навчально-методичні та дидактичні посібники тощо; відвідали уроки вчителів початкових класів, виховні заходи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...