Дітей запрошують в "смеречанську родину"

PDF Друк
Вівторок, 10 червня 2014, 10:24

У дитячому таборі "Смерічка", що розташований у селі Микуличин, відбулося відкриття нового відпочинкового сезону "Літо-2014".

Директор СОК "Смерічка", професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Соя Микола Михайлович зазначає, що зміна "Літа-2014" є особливою, бо вперше за 25 років існування табору тут одночасно відпочиває 300 дітей. Це пояснюється передусім складною політичною ситуацією, яка склалася в державі. Цього року багато дітей, які приїхали з Києва, Черкас, Броварів, Краматорська, Полтави, Дніпропетровська. Також очікується приїзд дітей з Сум, Чернігова, Херсона.

Комплекс є навчальною і спортивно-оздоровчою базою, і зокрема, факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Метою його діяльності є забезпечення практичної підготовки майбутніх спеціалістів до виховної роботи зі школярами, організація туристичної діяльності, підвищення професійної майстерності студентів у галузі фізичної культури і спорту, та практичної підготовки фахівців з фізичної реабілітації. Це справжня експериментальна база університету з апробації новітніх педагогічних технологій у навчально-виховному процесі вищої школи та створення умов для ефективного відпочинку, зміцнення здоров'я, знань фізичної культури і спорту студентів, викладачів і працівників університету.
"Смерічка" вирізняється зразковим порядком, дисципліною, згуртованістю дітей, насиченістю виховного процесу, долученням до національно-історичної спадщини і традицій українського народу.

Саме тут природне і соціальне оточення табору створює сприятливі умови для набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань рідного народу, формування у дітей національної гордості за свій край, власну історію, мову і культуру. Все це і робить табір великою "смеречанською родиною".


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...