Освіта
Вища освіта в Івано-Франківську PDF Друк
Вівторок, 06 червня 2017, 14:33

Кожен, хто вивчився на молодшого спеціаліста може йти на 3 курс в університет. Так запевняє влада міста. А ось для деяких факультетів потрібно здавати додаткові фахові екзамени. Все це зроблено для того, щоб у вищий навчальний заклад поступали люди з базовими знаннями. Також екзамени складають і при вступі на магістратуру. Також для багатьох буде іспит з іноземної мови. Це потрібна річ в нашому суспільстві, тому і ввели такий екзамен.

Вже з початку липня всі абітурієнти почнуть займати черги для подачі документів, адже охочих багато, тому потрібно ще встигнути подати документи. Людей дійсно дуже багато, вісі хочуть вчитись. Також ще до вступу готуються, вчать профільні предмети, аби все здати та поступити. Навчатись сьогодні хочуть всі, проте не всім вдається закінчити ВУЗ. Потрібно налаштовуватись одразу на велику працю, щоб стати кваліфікованим спеціалістом. Також варто одразу обирати правильно свій напрям, щоб отримувати й задоволення від процесу.

 
Професійна та вища освіта за рахунок держави PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 10:10

Уряд затвердив Порядок та умови надання державної цільової підтримки для 5 категорій громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти, що надаватиметься їм протягом навчання.

“Це дуже важливий проект постанови, який ми  досить довго узгоджували, але він нарешті врегульовує умови надання державної цільової підтримки для цих вразливих категорій громадян. Зокрема,  це пов’язано з безоплатним навчанням, надання безкоштовних комплектів підручників тощо”, - наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 
Урок пам'яті «Обирай свободу» до річниці Революції PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 10:44

До третьої річниці початку Революції гідності, 21 листопада, у Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери пройшов урок історичної пам’яті «Обирай свободу».

 
«Дзвіночок» відсвяткував 50річчя PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 16:39

Дошкільний навчальний заклад № 9 «Дзвіночок», що на вулиці Євгена Коновальця, 135 відсвяткував свій 50-літній ювілей.

 
Відбувся військовий вишкільний табір «Дорога в Легіон» PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 15:03

4-6 листопада у м. Рогатині відбувся військовий вишкільний табір для Уладу Пластового Юнацтва за підтримки департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації.

Далекого 1 листопада 1918 року, за одну ніч українці блискуче перебрали владу у свої руки і на теренах Західної України постала Українська держава. Проте ворог одразу розпочав війну, щоб не допустити того, щоби галичани панували на своїй землі. Львів звернувся до краю за допомогою. З більших та менших містечок попрямували стрільці до лав Рідного Війська щоби оборонити княжу столицю...

 
У селі Нижнів відкрили дві дошкільні групи PDF Друк
Вівторок, 08 листопада 2016, 20:06

У вівторок, 8 листопада, у селі Нижнів Тлумацького району відбулася довгоочікувана подія – відкриття та освячення приміщення для двох дошкільних груп Нижнівського навчально-виховного комплексу.

Привітати нижнівську громаду та перерізати символічну стрічку прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк,  голова райдержадміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, депутат обласної ради Богдан Станіславський, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник.

 
Провели урок безпеки для школярів Текучанської ЗОШ 1-2 ступенів PDF Друк
Понеділок, 07 листопада 2016, 13:40

4 листопада працівники державного пожежно-рятувального поста смт. Яблунів Косівського РВ У ДСНС в області провели для учнів Текучанської ЗОШ 1-2 ступенів «Урок безпеки», який минув дуже цікаво та пізнавально.

 
Студентці з Івано-Франківська вручили премію Кабінету міністрів України PDF Друк
Понеділок, 07 листопада 2016, 10:35

Днями в Києві відбулося урочисте вручення премії Кабінету міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, звертаючись до представників переможців конкурсу на початку урочистої зустрічі, зазначив: "Ви є справжніми лідерами, які ведуть за собою і роблять свій внесок у розбудову нашої держави. У різних сферах, у різний час ви хочете бути корисними для своєї країни, і в кожної людини це викликає і повагу, і довіру". Володимир Гройсман наголосив, що цього року Уряд збільшив розмір премії до 50 тис. грн, що підкреслює визнання важливості і необхідності внеску молоді для держави у сьогоднішній складний час.

 
Прикарпатські школярі відвідують виставку пожежно-рятувальної служби області PDF Друк
П'ятниця, 04 листопада 2016, 16:47

Форм та методів навчання людей правил безпеки життєдіяльності є чимало. Один із дієвих - відвідування спеціалізованих виставок пожежно-рятувальної служби. Тільки відвідавши подібні заклади, кожен має змогу наочно переконатися, скільки лиха та біди можуть завдати людям надзвичайні ситуації і наскільки необхідними є знання правил безпеки.

Причини для відвідування Івано-Франківської виставки пожежно-рятувальної служби у кожної людини свої: хтось хоче дізнатися більше про далеке минуле свого краю, когось цікавлять раритетна пожежна техніка та обладнання, інші хочуть познайомитися із представниками небезпечної, але потрібної людям професії рятувальника. Проте користь од відвідин пожежної виставки-музею не обмежується цими аспектами. Екскурсанти тут отримують також усвідомлення крихкості людського життя, важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності, щоб побачене та почуте у стінах виставки не трапилося в реальності з жодним із її відвідувачів.

 
Провели форум лідерів учнівського самоврядування PDF Друк
П'ятниця, 04 листопада 2016, 13:44

У Войнилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся форум лідерів учнівського самоврядування шкіл Калуського району. Такі форуми проходять кожного року. В цьогорічному взяли участь учнівські лідери 23 шкіл району.

Розпочався форум традиційно, із виконання Гімну України. Начальник відділу освіти Калуської РДА Оксана Савчук привітала учасників форуму та подякувала педагогам - організаторам за те, що допомогли їй у минулому навчальному році реалізувати три великі учнівські проекти, а саме: «Ми тихо заходимо в казку» - передріздвяне свято для дітей початкових класів усіх шкіл району та дітей пільгових категорій; «Шкільну лігу сміху», в якій взяли участь 14 шкіл району, та «Свято випускників». Також, вона звернулася до лідерів учнівського самоврядування з проханням висловлювати свої пропозиції, подавати цікаві проекти для реалізації у майбутньому.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7