В Коломиї покажуть фільм про скейтбордистів

Друк

Наступної п'ятниці, у Коломиї пройде прем'єра повнометражного фільму про скейтбордистів. Це відео-проект української команди скейтбордистів, які не тільки катаються, але й самі роблять дошки під особливим брендом, знімають кіно і розвивають скейтбординг в нашій країні.

Відео стало підсумком великої дворічної історії райдерів: там можна побачити їх поїздки по Росії, Україні і Європі, змагання в Києві і в світі, красиві трюки, падіння з переломами, з'ясування стосунків з міліцією, охоронцями та інші пригоди під хорошу музику.

Фільм називається Do It Yourself не тільки тому, що вони самі роблять дошки, катаються на них і знімають про це відео. «Зроби сам» - це скоріше заклик для молодих райдерів розвиватися. Команда дає нову оптику на скейтбординг - це вже давно справжній спорт, а не хуліганський захоплення підлітків. Хлопці займаються тим, що їм дійсно подобається, надихаючи інших людей.

Максим Круглий

скейтбордист

Я завжди мріяв виграти європейські змагання, і на Simple Session у мене вийшло. Я всім показав, що це можливо, що це реально. Далі - більше! Мені хочеться, щоб і в Америці дізналися про наш скейтбординг. Я впевнений, що я, Гоша Скіцько, інші наші хлопці зроблять це. Як сказав Ерік Костон: «Поки тіло дозволяє, треба кататися».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...