Вишиванка - символ патріотизму

PDF Друк
Середа, 29 жовтня 2014, 15:32

Останнім часом в Україні особливо гостро стало питання любові до своєї батьківщини. Люди намагаються всіма можливими способами показати і проявити її. Один з найкрасивіших, це вишиванки. Їх одягають не тільки на урочисті заходи, але і на кожен день. Купити вишиванку зараз дуже легко. Вони продаються практично скрізь, але і коштують не мало. Адже справжня вишиванка, це тканина високої якості і вишивка ручної роботи.

Звичайно, зараз рідко хто дійсно самостійно вишиває собі візерунки на сорочках. Це не розвинене так, як раніше. Але спочатку це був на просто предмет одягу, а оберіг, створений дбайливими руками жінки. Мами та бабусі вишивали їх усій родині. Молоді дівчата для себе і майбутнього чоловіка, для приданого. Вважалося, що багато чого залежить від узору, кольору нитки, найголовніше, від думок і слів, з якими вишивався малюнок. Все це надавало вишиванкам особливу силу і енергетику. Але навіть якщо оцінювати їх поверхнево, то це просто дуже красиві речі, які дуже відрізняються від звичайного одягу.

Тому кожному українцеві, або навіть не жителю України варто мати у своєму гардеробі таку красиву і незвичайну річ. Тим більше, що зараз це дуже сучасно і патріотично .


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...