3 найпопулярніших трикотажних полотна, якi ви можете купити на сайті компанії «Valeotrikotage»

PDF Друк
Понеділок, 05 квітня 2021, 15:25

Трикотаж на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних полотен, оскільки він також є універсальним, так як підходить для виготовлення абсолютно будь-якого одягу. Це можуть бути не тільки якісь футболки і штани, але, також, піжами і нижня білизна, халати й інший домашній одяг, і навіть якісь гарні костюми і сукні для заходів.

 

дитячий трикотаж від valeotrikotage

 

Але найголовнішою перевагою таких виробів є еластичність, оскільки ця тканина відмінно облягає фігуру, при цьому, не сковує рухи. Але, тканина — це не зовсім правильний термін, оскільки це полотно є в'язаним і виготовляється на в'язальних машинах. Адже навіть з французької мови трикотаж означає «в'язати».

При цьому, часом дуже складно відрізнити це полотно від інших видів тканин, оскільки вони можуть мати разючу подібність. При цьому, трикотаж поділяється не тільки на види полотен, але й на спосіб переплетення, оскільки він також може мати як натуральні, так і синтетичні волокна.

Але без сумніву, який би не був склад у такого одягу, він в будь-якому випадку порадує вас своїм комфортом, м'якістю і зручністю у використанні. Саме з цієї причини трикотажні вироби користуються величезною популярністю по всьому світу ще з давніх часів. І, якщо ви хочете ближче познайомитися з цим полотном, найкраще дізнатися про те, які ж бувають види і в чому їх особливість.

3 найпопулярніших трикотажних полотна

  • Виділяють кулірну гладь, яке є найтоншим матеріалом, який виготовляють з бавовни. Завдяки цьому можна виготовляти дуже легкі і повітряні вироби, які дозволяють шкірі вільно дихати і провітрюватись. З такої найчастіше роблять нижню білизну, різні піжами, майки, домашній одяг, легкі сукні, футболки тощо.

  • Також виділяють і ластик, який теж є еластичним бавовняним матеріалом. Якраз-таки еластичність є особливістю ластика, завдяки чому всі вироби прекрасно тримають форму і не розтягуються. Саме тому найчастіше виготовляють різні водолазки й інші види верхнього одягу. Але, крім цього, він відмінно підходить і для домашніх суконь, комплектів і багато чого іншого.

  • Існує й інтерлок, який теж на 100% виготовлений з бавовни. Це дуже м'яке і ніжне полотно, яке використовують навіть для виготовлення нижньої білизни. Але, крім білизни, також дуже часто шиють піжами, футболки та інші подібні вироби, оскільки ця тканина дуже м'яка і не створює ніякого дискомфорту під час носіння. До того ж, це той матеріал, який відмінно зігріває, саме тому теплий одяг також часто виготовляють саме з інтерлока.

Але це ще не все, бо видів трикотажу занадто багато. А якщо Вас цікавить великий вибір таких речей, то виробник «Valeotrikotage» надасть величезний вибір трикотажних речей високої якості за низькими цінами. Ви зможете знайти щось не тільки для себе, а й для всієї родини, щоб кожен міг насолоджуватись комфортом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...