Годинники Omega - освойте тонке мистецтво досконалостей

PDF Друк
Середа, 22 березня 2017, 14:20

Годинники Omega - одні з найбільш впізнаваних у світі. За ними звіряють свій час королі і президенти, спортсмени і астронавти, мільйонери і звичайні - рядові громадяни. У 160-річної історії годинного бренду відображені всі ключові віхи науково-технічного прогресу. Зразок швейцарської точності і художньої досконалості стоїть цілий стасток - чого не скажеш про імениті репліки: купити розкішні хронометри з символічним клеймом ОМЕГА доступно кожному, хто прагне бути яскравим, індивідуальним і пунктуальним, але не звик розкидатися грошима!

В технічному плані, всі колекції темпераментних хронометрів Omega повністю відповідають значенню грецької літери, використовуваної для бренду: це бездоганність і завершеність. Найбагатший асортимент реплік інтернет-магазину Swiss-Watch занурює нас у світ статусної розкоші наручних хронометрів:

  • класичного,
  • професійного,
  • спортивного класів.

У каталозі ОМЕГА https://omega.swiss-watch.com.ua/ легко знайти моделі, що нагадують про 6-ти експедиціях людини на Місяць, а також - годинники для мореплавців, автомобілістів, представників дипломатії та бізнесу.

Образ швейцарської марки формувався за принципом приборкання металу або шліфування каменю: динамічно, цілеспрямовано, з експериментом і прагненням до еталонності.

Послужний список модельного будинку представлений декількома іменитими лінійками жіночих і чоловічих годин:

  • Constellation,
  • Seamaster,
  • De Ville,
  • Specialities,
  • Speedmaster.

Наручні годинники Omega стають доступнішими!

Omega копії

Моделі серії Constellation – одні з топових. Жіноча колекція була випущена до 160-річного ювілею бренду. Окрасою “жіночої пунктуальності” стали 12 каменів замість числових міток. Сапфірове скло відшліфоване до повної відсутності відблисків.

Колекція Seamaster - симбіоз автоматичних і кварцових механізмів. Годинники відрізняються граничною точністю і довготривалим ходом. Хронометри часто купують на подарунок.

Якщо ви представник армії оптимістів, і вам властиво бути активним лідером - придивіться до виразних моделей Speedmaster. Саме цим годинникам пощастило побувати на Місяці і “поглянути” на досконалість Землі з іншого боку Галактики. Кожна модель зібрана з 125 елементів, виключно вручну - це копії успадкували від оригіналів.

Серія De Ville символізує інновації, передову інженерію і глобалізацію форм. Колекція ідентифікується за граненим циферблатот та віконцем з великою датою. Корпус - з різних типів золота.

Подорож у “світ Omega” готова тривати вічно - якщо стати власником однієї або декількох лімітованих моделей. Годинники Omega дають вам шанс це зробити - і, що важливо, з раціональним витрачанням бюджету.

Джерело: часы Omega


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...