Різновиди масажерів та чим вони відрізняються?

PDF Друк
Вівторок, 01 вересня 2020, 23:50

Масаж є унікальним методом лікування багатьох захворювань. Крім того, він здатний покращувати стан здоров'я, а також сприятливо позначається на обміні речовин в організмі. Тому різні техніки масажу використовуються при схудненні. Особливо приємно, коли можна спокійно розслабитися в домашніх умовах, вибираючи для цього масажні крісла.

Між собою масажери для тіла можуть ділитися на кілька груп залежно від вживаної техніки та ділянки тіла, яка масажується. Найпоширенішими залишаються ручні. Вони в деякій мірі є скульпторами тіла. Завдяки їх використанню, людина зможе скорегувати свою фігуру, прибираючи зайвий обсяг. Усередині масажера знаходиться вакуум, який впливає на шкірні покриви різними насадками. Лікарі рекомендують його застосовувати при появі перших ознак целюліту. Дана конструкція являє собою пластину круглої форми, на поверхні якої розташовані масажують опуклі пальці. З іншого боку знаходиться ручка для того, щоб утримувати прилад. Застосовується такий інструмент для масування області стегон, сідниць і живота.

Масажні накидки управляються однією або декількома клавішами. За допомогою цих перемикачів людина може вибирати для себе програму – підігрів, ступінь інтенсивності, рівень сили, різні режими швидкості. Найчастіше продаються дерев'яні накидки, які використовуються в автомобілях. Вони сприяють поліпшенню вентиляційних властивостей сидіння, а ребриста поверхня нормалізує кровообіг організмі.

Для масажування будь-яких частин тіла застосовується пояс. Його легко надіти на спину, живіт, ноги і руки. Виробники пропонують придбати унікальний пояс з ефектом сауни, який відмінно підійде тим людям, які хочуть схуднути. Кров починає доливати до тієї ділянки тіла, де працює масажер. Після чого в тому місці нормалізується обмін речовин, прискорюються процеси виведення токсинів і шлаків з організму. І людина швидко позбавляється від зайвих кілограмів. Вібромассажний прилад не тільки підвищує тонус м'язів, але також сприяє руйнуванню ліпідів в клітинах.

Для зони шиї і плечового пояса застосовується подушка. У деяких моделях є додаткова функція підігріву. Прилад дозволяє за лічені хвилини зняти втому та напругу з цих ділянок. Особливо корисно тим людям, які ведуть сидячий спосіб життя, а шия знаходиться постійно в напрузі. Придбати масажери можна в спеціалізованих крамницях.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...